0

Kolejna nagroda - Gazele Biznesu 2016

Jest nam niezwykle miło zakomunikować, iż firma Gerlach S.A. została uhonorowana kolejną prestiżową nagrodą - Gazele Biznesu 2016! Znalezienie się w rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce to dla nas ogromne wyróznienie - dziękujemy ! 

Odbywające się już od 2000 roku Gazele Biznesu, organizowane przez dziennik Puls Biznesu, to najstarszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Swoje odpowiedniki tego wydarzenia odbywają się również w krajach takich jak Estonia, Słowenia, Litwa, Szwecja i Łotwa. Głównym celem przyznawanych nagród jest promocja działalności małych i średnich firm, które szybko i efektywnie rozwijają się na polskim rynku.

Korzyści płynące z wyróżnienia nagrodą Gazela Biznesu”to przede wszystkim możliwość zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku, a  w rezultacie również szansa na pozyskanie nowych partnerów handlowych . Wyróżnienie jest wyznacznikiem dobrej reputacji firmy oraz wskaźnikiem jej dynamicznego rozwoju. Aby ubiegać się o miejsce w rankingu, uczestnicy konkursu muszą pochwalić się zwiększonymi obrotami na przestrzeni trzech lat oraz osiąganiem zysków.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności