0

Kubki ceramiczne Designer Collection

Jesień to czas, kiedy wieczory nachodzą coraz prędzej, a świat wokół nas robi się smutny i ponury. Wraz z nadejściem jesieni, warto pomyśleć o czymś, co pozwoli rozweselić nasze wnętrza, a tym samym nas. Z myślą o tej zimnej i deszczowej porze, stworzyliśmy barwne kubki z linii Designer Collection, które uprzyjemnią Wasze spotkania przy stole, napawając optymizmem i radością.

Kolekcja artystycznych kubków z linii Designer Collection

Do współpracy w stworzeniu kubków z linii Designer Collection zaprosiliśmy dwie malarki Gabrielę Koronowską i Beatę Murawską oraz malarza Mikołaja Kasprzyka. Nawiązujące do piękna otaczającego nas świata kubki, wykonane są z najlepszej jakości porcelany Bone China.

Kubki z serii Designer Collection w gustownym opakowaniu to niewątpliwie doskonały pomysł na prezent dla wielbicieli malarstwa i designu.

Gabriela Koronowska - kubki DESIGNER COLLECTION

Gabriela Koronowska w swych pracach wykorzystuje farby olejne, akwarele oraz pastele. W jej dziełach dominuje motyw harmonii świata fauny i flory. Artystka jest miłośniczką przyrody oraz pasjonatką koni, która czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, prowadząc własną stajnię, pielęgnując ogród pełen okazałych drzew, krzewów i barwnych kwiatów.

Kubki - Gabriela Koronowska DESIGNER COLLECTION

Na zdjęciu: kubki - Gabriela Koronowska DESIGNER COLLECTION

Mikołaj Kasprzyk - kubki DESIGNER COLLECTION

Początkowo w obrazach artysty dominowała czerń, szarości i błękit. Pod koniec lat osiemdziesiątych, obrazy Kasprzyka przedstawiały metaforyczny zapis PRL-owej rzeczywistości. Stopniowo tonacja jego prac zmieniała się, stając się barwną i radosną, z zauważalnymi wpływami malarstwa włoskiego.

 

Kubki - Mikołaj Kasprzyk

Na zdjęciu: kubki - Mikołaj Kasprzyk DESIGNER COLLECTION

Beata Murawska - kubki DESIGNER COLLECTION

Beata Murawska to artystka, która zaskakuje swoją twórczością. Jej prace, przedstawiające codzienność, balansują na granicy abstrakcji, wyróżniając się niezwykłą wariacją barw i kształtów.  W swoich obrazach artystka dzieli się radością płynącą z obserwowania natury, która jest dla niej niezwykle cenną i ważną inspiracją.

Kubki - Beata Murawska DESIGNER COLLECTION

Na zdjęciu: kubki - Beata Murawska DESIGNER COLLECTION

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności