0

Marka Gerlach wyróżniana w konkursach Teraz Polska

Na przestrzeni ostatnich lat nasza firma Gerlach została wielokrotnie wyróżniona Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska”. W 1996 roku nagrodę otrzymała rodzina sztućców 04A, w XIV edycji konkursu nagrodzone zostały sztućce 10 M, w XV edycji konkursu komplet sztućców 82-sztukowy w kasecie drewnianej- model 11M Wiktoria, natomiast w 2010 roku wyróźniony został komplet nakryć stołowych NK21A "Retro” .

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego istnieje od 1991 roku. To ważny czas w historii Polski, gdyż wówczas dochodziło do ważnych przemian gospodarczych. Był to początek nowej fazy rozwoju polskich przedsiębiorstw, które otworzyły się na handel z krajami z Europy Zachodniej, oraz zaczęły inwestować w nowoczesne technologie.

Polski Program Promocyjny powstał po to, aby wspierać polskie marki oraz promować je w kraju i za granicą. Fundacja objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski, co roku nagradzając najlepsze produkty i usługi w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska”.

Nagrody i wyróżnienia są dla naszej firmy niesłychanie ważne, ponieważ stanowią one potwierdzenie naszego zaangażowania w tworzeniu wysokiej jakości produktów. Ponadto, odznaczenie Polskim Godłem Promocyjnym wiąże się ze zwiększeniem naszej wiarygodności, rozpoznawalności oraz popularności na rynku polskim jak i zagranicznym. Wyróżnia nas ono na tle konkurencyjnych marek oraz daje możliwość pozytywnego wspierania wizerunku naszej firmy, która oferuje produkty spełniające obecne normy i standardy jakości.

Otrzymane wyróżnienia pokazują, że nasze zaangażowanie, determinacja i wytrwałość w tworzeniu sztućców zostały zauważone przez naszych klientów, za co serdecznie dziękujemy.

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności