0

Nowe rozszerzenia linii Granitex

Po udanym wprowadzeniu patelni, przyszedł czas na kolejne produkty z linii Granitex – garnki i brytfannę, które również charakteryzują się najbardziej wytrzymałą powłoką w ofercie Gerlach.

Linia Granitex

Powłoka z efektem kamienia zastosowana w linii Granitex to obecnie niezwykle pożądany trend w asortymencie wyposażenia kuchnnego. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Linia Granitex oryginalnie zaprezentuje się na marmurowym lub drewnianym blacie w kuchni wykończonej ścianami z betonu, z elementami szkła, czerni i bieli. Naczynia Granitex to nie tylko niepowtarzalny wygląd produktu, ale również wysoka jakość. Pośród innych naczyń, wyróżniają się one specjalną, wytrzymałą powłoką z właściwościami nieprzywierającymi, dzięki czemu smażone i gotowane składniki nie przypalają się i nie przywierają do dna patelni.

Naczynia Granitex

Naczynia Granitex posiadają jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, powłokę ILAG Granitec. Składa się ona z czterech warstw: bazowej powłoki wzmacnianej ceramicznie, powłoki gwarantującej zwiększoną odporność na zarysowania, warstwy z efektem granitu oraz wierzchniej warstwy zapewniającej łatwość w czyszczeniu. Ponadto, linia Granitex to grube, trójwarstwowe dno, które doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej. Nieważne, czy gotujemy na kuchence elektrycznej, ceramicznej, indukcyjnej, czy gazowej, naczynia Granitex  sprawdzą się doskonale na każdej z nich. Nawet dźwiganie brytfanny lub garnka pełnych aromatycznych pyszności nie sprawi większej trudności, gdyż naczynia są niezwykle lekkie.

Każdy garnek lub brytfanka z linii Granitex zostały wyposażony w dodatkowe elementy, które ułatwiają korzystanie z nich każdego dnia.

Brytfanna indukcyjna

Brytfanna posiada idealnie dopasowaną pokrywkę ze szkła hartowanego z silikonowym rantem. Wysokiej jakości szkło hartowane jest trwałe i wytrzymałe oraz odporne na wysokie temperatury, a dodatkowo silikonowy rant gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu naczynia. Ponadto, pokrywka wyposażona jest w odpowietrzniki, odprowadzające nadmiar pary wodnej na zewnątrz, oraz specjalny aromatyzer, który umożliwia uzupełnianie płynów w trakcie przygotowania potraw bez konieczności ściągania pokrywy.

Brytfanna dostępna jest w następującym rozmiarze:  32 cm.

Szukasz pomysłów na dania wyczarowane w brytfance? Wypróbuj nasze przepisy!

Brytfanka Granitex

Na zdjęciu: brytfanka Granitex

Garnki Granitex

Garnki Granitex zostały wyposażone w trójwarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej w technologii Full Induction, które równomiernie rozprowadza ciepło, przez co gotowanie jest szybsze i bardziej wydajne. Naczynia posiadają także duże uchwyty, dzięki czemu naczynie jest wygodne w przenoszeniu.

Podobnie jak w przypadku brytfanki, w garnkach Granitex znajdziemy pokrywki z odpowietrznikami oraz silikonowym rantem. Pokrywki garnków również zostały wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego

Garnki dostępne są w dwóch rozmiarach: garnek 24cm – 4,4l oraz garnek 28 cm – 4,4l.

Garnek GranitexNa zdjęciu: garnek Granitex 24 cm

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności