0

Precyzyjne noże szefa kuchni

Solidnie wykonane noże to podstawowe narzędzie każdego amatora gotującego sporadycznie, jak i profesjonalisty, dla którego kuchnia jest polem do kreatywnych popisów umiejętności. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnie w precyzyjne noże, z wielką przyjemnością przedstawiamy noże szefa kuchni – wysokiej klasy narzędzia, które nie mają sobie równych.

Noże szefa kuchni dla profesjonalistów

Noże towarzyszą nam podczas każdej wizyty w kuchni, niezależnie od tego, czy przyrządzamy swoje popisowe danie według skomplikowanej receptury, czy w biegu robimy sobie szybkie śniadanie. Noże szefa kuchni marki Gerlach są staranie zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać siekanie, krojenie i porcjowanie pokarmu. Każdy model z rozbudowanej kolekcji jest doskonale wyważony i  posiada odpowiednio wyprofilowaną rączkę, która pewnie siedzi nawet w mokrej dłoni, zapewniając precyzję ruchów i bezpieczeństwo.

Noże szefa kuchni ze stali nierdzewnej lub węglowej

Metalowe ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej lub stali węglowej. Dodatki niklu, chromu, molibdenu lub wanadu znacząco zwiększają trwałość noża. Nie musisz obawiać się, że ostrze będzie niszczeć pod wpływem kontaktu z żywnością i wodą – wysokiej klasy materiały są w pełni antykorozyjne oraz odporne na uszkodzenia. W kolekcji znajdziesz klasyczne noże z rączkami z drewna pakka oraz nowoczesne modele wykończone materiałem typu soft touch.

Potrzebujesz mocnego, twardego noża, który poradzi sobie z bardzo twardymi produktami? A może szukasz modelu o bardziej elastycznym ostrzu umożliwiającym płynne krojenie pod każdym kątem? Każdy nóż posiada określoną wartość w skali Rockwella, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.  Niezależnie od tego, który nóż znajdzie się w Twojej kuchni, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafił produkt najwyższej klasy.

Jak dbać o noże szefa kuchni?

Czy wiesz, że każdy profesjonalny kucharz codziennie ostrzy swoje noże? Aby noże szefa kuchni były zawsze gotowe do użycia, uzupełnij kuchenną kolekcję o odpowiednie ostrzałki. W asortymencie sklepu Gerlach znajdziesz ceramiczne ostrzałki dedykowane wszystkim typom noży. Dzięki przemyślanej budowie, ergonomicznym kształtom i antypoślizgowym rękojeściom, ostrzenie nożny nie sprawia najmniejszych problemów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności