0

Ogromne wyróżnienie - Godło Polish Exclusive 2016

Gala Biznesu Polish Exclusive jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, promującym przedsiębiorców w Polsce. W tym roku statuetkę Polish Exclusive 2016 odebrało 25 najlepszych firm, których oferta spełnia najwyższe standardy jakości i zaspakaja potrzeby wymagającego klienta. Otrzymanie tej prestiżowej statuetki to dowód na docenienie naszych starań, zaangażowania oraz ciężkiej pracy.

Program Polish Exclusive ma na celu promowanie nowoczesnych, prężnie rozwijających się marek, poprzez dokonywanie nominacji, wybór konkretnych firm oraz nagradzanie ich na uroczystej gali. Produkty wyróżnione w konkursie odznaczają się wysoką jakością, oryginalnym designem, niezwykłą funkcjonalnością oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Oprócz produktów, podczas gali nagradzane zostają również firmy usługowe, które wyróżniają się profesjonalnym i wyjątkowym podejściem do klienta.

Polish Exclusive 2016 nagradza statuetką Ekskluzywna Polska Marka firmy funkcjonujące na polskim rynku, natomiast marki, które są obecne poza granicami Polski otrzymują miano Ekskluzywnej Zagranicznej Marki Godło. Godło Polish Exclusive to prestiżowy symbol rozwoju, zaufania i atrakcyjności produktów i usług dla klientów. Dodatkowo, jest to również forma promocji, dzięki której marka ma szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalna na rynku.

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności