0

Plusy przycinania gałęzi sekatorem teleskopowym

Cięcie gałęzi nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga ono przede wszystkim dużej siły i cierpliwości. Narzędzia Gerlach zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić wygodne przycinanie nawet przez wiele godzin. Jednym z takich udogodnień jest zdecydowanie zastosowanie ramienia teleskopowego w sekatorze.

Dlaczego warto zakupić sekator z ramieniem teleskopowym?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - ramię teleskopowe pozwala dopasować narzędzie do wielkości ciała pracującej osoby. Ponadto, przycinając gałęzie i konary mamy do czynienia z wieloma gatunkami drzew, o różnej budowie, wielkości oraz wieku. Każde z nich jest inne, a w konsekwencji wymaga innej odległości między ścinanym odcinkiem, a osobą, która je przycina.  Tym samym sekator teleskopowy zapewnia optymalny zasięg cięcia umożliwiając dotarcie do gałęzi na różnej wysokości.

Sekatory teleskopowe Gerlach dają możliwość wygodnego przycinania drzew liściastych, iglastych owocowych, a także różnego rodzaju krzewów, dzięki mechanizmowi Steel Gear. Mechanizm ten pozwala na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy. Ponadto, sekatory teleskopowe posiadają lekkie, aluminiowe uchwyty typu Soft Touch, gwarantujące bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści. Natomiast ostrza wykonane zostały ze stali niedrzewnej, która jest niezwykle trwałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dzięki stali CrMoV, ostrze jest ostre przez wiele lat użytkowania. Na ostrzu została dodana warstwa nieprzywieralnej powłoki PTFE, która minimalizuje tarcie podczas cięcia.

Sekator teleskopowyNa zdjęciu: Sekator teleskopowy

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności