0

Poznaj nasze nowości – akcesoria kuchenne AMBIENTE oraz SOLID

Trwałe i wygodne w użytkowaniu akcesoria kuchenne są tak samo niezbędne w kuchni, jak garnki i patelnie. Teraz do drewnianych akcesoriów NATUR dołączają narzędzia wykonane ze stali: AMBIENTE oraz SOLID. Sprawdź, które w Twojej kuchni sprawdzą się najlepiej!

Trwałe jak stal akcesoria kuchenne GERLACH

Akcesoria kuchenne AMBIENTE oraz SOLID są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Są odporne na wyginanie się i odkształcanie, m.in. przez użycie grubszej blachy oraz dzięki zastosowaniu przetłoczeń poprzecznych. Odporność na wysokie temperatury powoduje, że sprawdzą się doskonale w trakcie gotowania wielu różnorodnych potraw i będą służyć przez lata.

Akcesoria posiadają otwory w górnej części uchwytu. To sprawia, że można wygodnie powiesić je, np. na listwie w kuchni. W ten sposób będą zawsze pod ręką.

Co znajduje się w zestawach akcesoriów SOLID i AMBIENTE?

W obydwu zestawach można znaleźć te same narzędzia, takie jak:

  • chochla;
  • łopatka z otworami;
  • łyżka;
  • łyżka cedzakowa;
  • łyżka do makaronu;
  • widelec kucharski.

Te wygodne narzędzia sprawdzą się nie tylko w kuchni. Widelec kucharski oraz łopatka z otworami będą niezbędnikiem podczas rodzinnego grilla. Łyżka i chochla pozwolą na przygotowanie i podawanie zup oraz sosów w trakcie weekendowego wyjazdu za miasto, a łyżka do makaronu pozwoli na nałożenie sałatki makaronowej w trakcie rodzinnego pikniku.

Czym różnią się akcesoria SOLID oraz AMBIENTE?

Choć w zestawach znajdują się te same narzędzia, linie SOLID i AMBIENTE różnią się od siebie designem.

Akcesoria kuchenne z linii SOLID zostały wykonane z połyskującej stali. Wyglądają klasycznie i minimalistycznie. Doskonale pasują do wielu wnętrz, zwłaszcza tych w stylu nowoczesnym czy skandynawskim. Można używać ich w zmywarce.

Z kolei uchwyty akcesoriów AMBIENTE zostały pokryte czarnym, matowym lakierem, bezpiecznym do kontaktu z żywnością. To nadaje im wyjątkowego charakteru. Część użytkowa posiada wykończenie w szczotkowanej stali. Taki design sprawia, że wyróżniają się w kuchni i mogą być jej prawdziwą ozdobą. Sprawdzą się w kuchniach w stylu loftowym czy współczesnym. Zalecamy mycie ręczne akcesoriów z tej linii.

Akcesoria SOLID i AMBIENTE idealne do stalowych naczyń

Zalecamy użytkowanie akcesoriów SOLID i AMBIENTE wyłącznie do naczyń bez powłoki nieprzywierającej, ze względu na ryzyko jej uszkodzenia. Wybierz do nich patelnie całostalowe, np. z linii PRESTIGE, czy garnki z takich linii jak SUPERIOR czy FIRST.

W Twoim domu nie może zabraknąć trwałych i wygodnych w codziennym użytkowaniu narzędzi kuchennych. Już teraz wybierz swój zestaw i uzupełnij wyposażenie swojej kuchni!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności