0

Prezent dla babci

Znalezienie ciekawego prezentu, który spodoba się naszym babciom może okazać się nie lada wyzwaniem. Jednak nie poddawajmy się, ponieważ zasługują one na wyjątkowy podarunek - elegancki, gustowny, a zarazem praktyczny i przydatny. Naszą propozycją są sztućce marki Gerlach.

Prezent na Dzień Babci – sztućce Celestia

Nasze babcie często mogą pochwalić się zestawami sztućców, które używane były intensywnie przez wiele lat. Noszą one na sobie ślady korozji, są porysowane lub brak im dawnego blasku. Zakupienie dużego zestawu sztućców to nie mały wydatek, odwlekany z roku na rok. Dlatego tym bardziej nowy komplet noży, widelców, łyżek i łyżeczek Celestia ucieszy niezmiernie każdą z babć. Celestia to klasyczna linia sztućców Gerlach. Wyróżnia się niepowtarzalnym kształtem i wzornictwem. To symbol elegancji i dobrego smaku, a także wiodący element nakrycia stołu, który zachwyca swoim pięknem oraz uprzyjemnia spożywanie posiłków. W zestawie 24-elementowym Celestia znajdziemy wysokiej jakości sztućce z wieczystą gwarancją, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, zapakowane w eleganckie pudełko prezentowe.

 

Na zNa zdjęciu: zestaw sztućców 24 el. CELESTIA

Prezent na urodziny babci – sztućce Retro w orzechowej skrzyni

Urodziny babci to niezwykle ważna okazja, która potrzebuje specjalnej oprawy, w tym wyjątkowego prezentu. Proponujemy, aby uwiecznić ten moment niezwykłym podarunkiem – sztućcami Retro w orzechowej skrzyni. Sztućce Retro dedykowane są wielbicielom klasyki i stylu minionych lat, czyli właśnie naszym babciom. Elementy kompletu Retro są masywne, ich solidny ciężar jest wyraźnie wyczuwalny w dłoni, a precyzyjne wyważenie zapewnia komfortowe spożywanie posiłków. Dodatkowo, sztućce wykonane zostały ze stali nierdzewnej 18/10, posiadają wieczystą gwarancję oraz zapakowane zostały w piękną skrzynię z wysokiej jakości drzewa orzechowego, dzięki czemu cały komplet doskonale nadaje się jako podarunek. W zestawie Retro znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze rodzaje sztućców, takie jak: łyżka do sałaty/ziemniaków, widelczyki do ciasta, czy łopatka do tortu.

 

Zestaw sztućców w drewnianej skrzyni Retro

Na zdjęciu: zestaw sztućców w drewniane skrzyni Retro

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności