0

Prezent na parapetówkę – co wybrać?

Dostając zaproszenie na parapetówkę swoich znajomych, zawsze stajemy przed dylematem wyboru odpowiedniego prezentu na tę okazję. Chcemy aby nasz podarunek był przydatny, używany jak najczęściej i nie został schowany głęboko do szafy jako kolejny nietrafiony prezent. Aby uniknąć tego typu sytuacji, przedstawiamy ciekawe pomysły z linii Natur na prezent. Wierzymy, że nie tylko będą one towarzyszyć podczas codziennego gotowania, ale również staną się pięknym dodatkiem w kuchni.

Wybieramy prezent idealny na parapetówkę – deska dębowa Natur

Dwustronna deska Natur została wytworzona z najwyższej jakości drewna dębowego, które charakteryzuje się solidnością, trwałością oraz wytrzymałością. Niezwykle funkcjonalna, zapewnia wygodne krojenie wielu składników na raz, dzięki odpowiednio dużej powierzchni. Deski Natur dostępne są w dwóch rozmiarach: 30x24 cm oraz 45x30 cm. Ich ważną zaletą jest to, że nie powodują tępienia się noży kuchennych, a powstałe przy krojeniu szczeliny potrafią się w naturalny sposób zamknąć, nawet jeśli cięcia były głębokie (w odróżnieniu do desek z tworzyw sztucznych). Deski do krojenia Natur są bezpieczne, niezwykle łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Deska kuchenna Natur

Na zdjęciu: deska kuchenna Natur

Noże kuchenne Natur – idealny zestaw do nowego mieszkania

Kolejna nasza propozycja inspirowana naturą to noże kuchenne Natur w bloku wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego. Zestaw NATUR zawiera różne rodzaje i wielkości noży, które ułatwią pracę w kuchni i pozwolą na proste i przyjemne przygotowywanie posiłków. Dzięki impregnacji, drewno na rękojeści jest odporne i wytrzymałe. Odpowiednio pielęgnowane noże posłużą nam w kuchni przez wiele lat. Najważniejsze cechy tej linii to twardość, ostrość i elastyczność. Trwałe ostrze ze stali nierdzewnej X50CrMoV15, z dodatkiem molibdenu i wanadu, zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Dębowy uchwyt zapewnia wygodne użytkowanie oraz pewny chwyt, a czarny, matowy blok z drewna dębowego stanie się piękną ozdobą każdej kuchni.

Noże kuchenne w bloku  Natur

Na zdjęciu: noże kuchenne Natur

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności