Rozpoczęliśmy współpracę z portalem ślubnym Zankyou

Rozpoczęliśmy współpracę z portalem ślubnym Zankyou

Od niedawna mamy przyjemność współpracować z portalem ślubnym Zankyou, który pomaga w organizacji niepowtarzalnych ślubów i wesel.

Zankyou to międzynarodowa marka, która została założona w 2007 roku. Aktualnie prowadzi swoją działalność w 23 krajach, wiodąc prym w Europie i Ameryce Łacińskiej. Z pomocą portalu Zankyou 350 tysięcy zarejestrowanych par zdecydowało się zorganizować swoją wymarzoną ceremonię. Ponadto, rocznie portal jest odwiedzany przez około 50 milinów użytkowników.

Zankyou to olbrzymia dawka codziennych inspiracji. Panny Młode znajdą tutaj pomocne informacje dotyczące wyboru sukien, dodatków i biżuterii ślubnej. Eksperci pomogą w doborze odpowiedniego miejsca na wesele, najpiękniejszego tortu, profesjonalnego fotografa i kamerzysty, czy niezapomnianego miesiąca miodowego.

Na stronie internetowej znajdziemy również mnóstwo interesujących artykułów, które pozwolą nam zaznajomić się z najnowszymi  trendami w branży ślubnej. Dodatkowo, galeria zdjęć Zankyou zawiera wiele pięknych zdjęć, które staną się wspaniałą inspiracją w organizacji tej najważniejszej ceremonii w życiu kobiety i mężczyzny.

Poniżej przedstawiamy link do artykułu o produktach Gerlach, które doskonale nadają się na prezent dla Młodej Pary: https://www.zankyou.pl/p/najlepsze-prezenty-na-slub-zobacz-nasze-propozycje#Gerlach.

 


powrót