0

Rozpoczęliśmy współpracę z portalem ślubnym Zankyou

Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z portalem ślubnym Zankyou, który pomaga w zorganizowaniu niepowtarzalnego ślubu i wesela. Chcemy pokazać, że marka Gerlach to nie tylko produkty, które stanowią wyposażenie kuchni, ale również fantastyczny pomysł na prezent ślubny.

Zankyou to marka międzynarodowa, która została założona w 2007 roku. Aktualnie prowadzi swoją działalność w 23 krajach, wiodąc prym zwłaszcza w Europie i Ameryce Łacińskiej. Swoje wesela i śluby z pomocą portalu Zankyou zdecydowało się zorganizować ponad 350 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Około 50 milionów ludzi rocznie odwiedza stronę internetową Zankyou.

Portal Zankyou to olbrzymia dawka codziennych inspiracji. Panny Młode znajdą tutaj pomocne informacje dotyczące wyboru sukien, dodatków i biżuterii ślubnej. Eksperci pomogą w doborze odpowiedniego miejsca na wesele, najpiękniejszego tortu, profesjonalnego fotografa i kamerzysty, czy niezapomnianego miesiąca modowego.

Na stronie internetowej znajdziemy mnóstwo interesujących artykułów, które pozwolą nam zaznajomić się z najnowszymi  trendami w branży ślubnej. Ponadto, Zankyou posiada galerię z pięknymi zdjęciami, które staną się wspaniała inspiracją w organizacji tej najważniejszej ceremonii w życiu kobiety i mężczyzny.

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności