0

SMART – poznaj nową linię garnków i patelni

Inteligentne rozwiązania SMART pojawiają się w 4 obszarach – w mieście, transporcie, miejscach pracy i w domu np. w kuchni. Z myślą o wygodzie podczas gotowania, oszczędności czasu oraz miejsca, stworzyliśmy funkcjonalne zestawy garnków i patelni z odczepianą rączką.

Linię SMART tworzą uniwersalne, bezpieczne dla zdrowia garnki oraz patelnie, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych. Pozwalają one zaoszczędzić nawet do 50% przestrzeni w szafce. Naczynia mają wiele zastosowań i można z nich korzystać na różnych rodzajach kuchenek.
 

SMART – poznaj nową linię garnków i patelni

Na zdjęciu: Zestaw patelni SMART 20/24/28 cm oraz Zestaw garnków 4 el. SMART
 

Funkcjonalne i uniwersalne rozwiązanie

Wystarczy jeden zestaw naczyń, który ma wiele zastosowań. Garnków i patelni SMART możesz używać do gotowania, smażenia, pieczenia, serwowania dań, a nawet przechowywania żywności.

Uchwyty mocuje się w kilka sekund. Jeśli używasz naczynia w piekarniku np. do zrobienia zapiekanki lub ciasta, rękawice już nie będą Ci potrzebne. Gdy Twoje danie jest gotowe, wystarczy zamontować rączkę i wyjąć je z piekarnika. Trzymając uchwyt, nie oparzysz się, ale mimo wszystko warto zachować ostrożność.

Serwowanie dań w garnkach lub na patelni? Dlaczego nie! Naczynia doskonale sprawdzają się również np. jako miski, w których można podać sałatkę podczas spotkania z bliskimi. A jeśli przygotowane wcześniej danie chcesz bezpiecznie przechować, wystarczy przykryć je hermetyczną pokrywką i wstawić do lodówki.

SMART – poznaj nową linię garnków i patelni | Zestaw patelni SMART 20/24/28 cm

Na zdjęciu: Zestaw patelni SMART 20/24/28 cm
 

Oszczędność przestrzeni

Uchwyty w garnkach czy długie rączki w standardowych patelniach mogą utrudniać ich przechowywanie, zwłaszcza w małych kuchniach, gdzie ilość szafek oraz półek jest bardzo ograniczona. Odczepiana rączka umożliwia ułożenie naczyń nawet na węższych półkach, jedna na drugiej. Tym samym zajmują one niewiele miejsca, a pozostałą wolną przestrzeń możesz zagospodarować np. na inne, niezbędne sprzęty kuchenne.

SMART – poznaj nową linię garnków i patelni | Zestaw garnków 4 el. SMART

Na zdjęciu: Zestaw garnków 4 el. SMART
 

Łatwość utrzymania w czystości

Garnki i patelnie SMART z odczepianą rączką nadają się do mycia w zmywarce. Brak stałych uchwytów sprawia, że naczynia bez problemu się w niej zmieszczą. Jeśli preferujesz zmywanie ręczne, nie musisz się już martwić o chlapiącą wodę podczas płukania, jak w przypadku standardowych garnków czy patelni, niemieszczących się w zlewie.

 

Bezpieczeństwo dla zdrowia

Wszystkie naczynia z linii SMART posiadają wysokiej jakości powłokę ceramiczną ILAG XERADUR 2, która jest pozbawiana szkodliwych substancji takich, jak PTFE/teflon, PFOA, kadm czy ołów.

 

Wielkość dopasowana do Twoich potrzeb

W skład każdego zestawu SMART wchodzą 3 naczynia oraz 1 uchwyt. Patelnie mają średnice 20, 24 i 28 cm, a garnki 16, 18 i 20 cm, dzięki czemu zawsze łatwo wybrać ten odpowiedni.

 

Rozwiązania SMART sprawiają, że wykonywanie codziennych czynności takich jak gotowanie czy zmywanie jest o wiele prostsze i pozwala zaoszczędzić czas. Garnki i patelnie z odczepianym uchwytem mają wiele zastosowań, a dzięki temu Ty nie musisz posiadać m.in. dodatkowej zastawy, naczyń do pieczenia czy pojemników do przechowywania żywności w lodówce.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności