0

Sztućce Flow - idealna propozycja dla młodych ludzi

W ofercie marki Gerlach pojawiła się ciekawa propozycja wśród sztućców. To linia Flow, która została wykonana z myślą o młodych ludziach, rozpoczynających nowy etap w swoim życiu. Stworzony został wysokiej jakości produkt o uniwersalnym kształcie w bardzo przystępnej cenie.

Sztućce Flow wyróżniają  się prostą, efektowną linią, charakterystyczną dla stylu nowoczesnego i minimalistycznego. Komplet doskonały jest nie tylko do spożywania codziennych posiłków, ale wyjątkowo dobrze sprawdzi się również podczas odświętnego obiadu przygotowanego dla rodziców lub przyjaciół.

Linia Flow dostępna jest w postaci 24-elementowego zestawu (nóż obiadowy – 6 szt., widelec obiadowy – 6 szt., łyżka obiadowa – 6 szt., łyżeczka do herbaty - 6 szt.), który pozwoli na stworzenie bazowej zastawy w domu. Dodatkowo, w naszym sklepie internetowym można również zakupić 6-elementowy komplet widelczyków do ciasta, łyżeczek do herbaty lub łyżeczek do kawy, stanowiący idealne uzupełnienie kuchennej kolekcji. 

Główne atuty linii oprócz nowoczesnego designu to doskonałe wyważenie sztućców, zapewniających wygodne i precyzyjne krojenienaj, najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, zwiększająca odporność na korozję oraz wieczysta gwarancja nadana przez producenta. Ponadto, każdy zestaw zapakowany jest w ozdobne opakowanie nadające się wyśmienicie na prezent dla najbliższych.

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności