0

W te święta obdaruj najbliższych stylowymi i praktycznymi prezentami marki Gerlach

Czas świątecznych przygotowań i zakupowego szaleństwa właśnie się rozpoczął. Większości z nas kupowanie prezentów dla bliskich sprawia pewne problemy. Początkowo wydaje nam się, że doskonale znamy naszych przyjaciół i najbliższych, jednak kiedy dochodzi do momentu wyboru prezentów, okazuje się, że nie mamy pojęcia, czego potrzebują nasi rodzice, o jakich zabawkach marzą nasze dzieci, czy jaka sukienka spodoba się naszej żonie. Wybierając prezenty, często wkraczamy w sfery zupełnie nam obce. Nie znamy się totalnie na kulinarni, motoryzacji, czy modzie i ciężko nam ocenić, czy produkt wart jest swojej ceny. Szukając uniwersalnego i trafionego podarunku dla najbliższych, polecamy zestawy sztućców Gerlach w walizce lub skrzyni z drewna orzechowego, które nie tylko są praktyczne, ale i zachwycająco piękne i eleganckie.

 Zestaw sztućców 68 szt. połysk MUZA + walizka

Na zdjęciu: Zestaw sztućców 68 szt. połysk MUZA + walizka

Świąteczny prezent, którego nie będziesz chciał zwrócić

Sztućce to produkt, który przyda się zdecydowanie w każdym domu, zwłaszcza sprawdzi się idealnie jako podarunek dla naszych najbliższych, którzy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania. Jeśli nasi znajomi są już urządzeni, nie martwmy się, że kupimy komuś drugi komplet, ponieważ przyda się on, gdy pojawią się nagle niespodziewani goście. Pamiętajmy również, że często nasi najbliżsi posiadają stare i zdekompletowane zastawy, a prezent w postaci gustownych sztućców w walizce lub skrzyni przyczyni się do odświeżenia ich serwisów.

Łatwość w przechowywaniu

Walizka lub skrzynia jest niezwykle przydatna w przechowywaniu sztućców. Dzięki nim nasza zastawa nie pokryje się kurzem oraz będzie zabezpieczona przed uszkodzeniami. Ponadto, walizka lub skrzynia rozwiązuje problem gubiących się sztućców, ponieważ cały komplet znajduje się w jednym miejscu i  zawsze jest pod ręką.

Na zdjęciu: zestaw sztućców w walizce 68 szt. połysk FLAMES

Uniwersalne elementy zestawu

Sztućce Gerlach w walizce lub skrzyni składają się z 68 elementów i przeznaczone są dla dwunastu osób. Pamiętajmy, że cena całego zestawu kupionego raz, jest o wiele niższa, niż w wypadku kupowania pojedynczych sztućców co jakiś czas. Wszystkie elementy kompletu przydadzą się na co dzień jak i podczas wystawnych spotkań. W walizce lub skrzyni znajdziemy najpotrzebniejsze sztućce: widelce, noże, łyżki obiadowe i wazowe, łyżka do sosu i sałaty, widelec do sałaty, widelec półmiskowy, widelczyki do ciasta, łopatka do tortu, łyżeczka do cukru oraz łyżeczki do herbaty. Marka Gerlach posiada w swojej bogatej ofercie, sztućce o tradycyjnej jak i nowoczesnej linii, minimalistyczne lub z przepięknymi zdobieniami, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki stali 18/10, sztućce będą przez lata gościły na naszych stołach i zachwycały nas długo swoim blaskiem i kunsztownym wykonaniem. Dodatkowo, linia Deco posiada gwarancję wieczystą, która poświadcza odpowiedzialność firmy Gerlach w tworzeniu wysokiej jakości produktów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności