0

Wiosenny upominek

Słoneczne, długie wiosenne dni wywołują uśmiech, a budząca się do życia natura staje się inspiracją. Zaskocz ważne dla siebie osoby pięknym, wiosennym prezentem, który z pewnością sprawi radość Twoim bliskim.

Zainspirowane naturą kubki Designer Collection ucieszą każdego, kto ceni sobie estetykę i jakość.

Wiosenne, barwne kwiaty w kolekcji kubków Beaty Murawskiej przywołują na myśl pachnące pola pełne tulipanów w ciepłe, słoneczne dni. Linia autorstwa Gabrieli Koronowskiej nawiązuje do piękna natury, a kubki z malarstwem przedstawiającym konie stanowią doskonałe połączenie elegancji, designu i najwyższej jakości. Z kolei miłośników niebanalnego wzornictwa zachwyci kolekcja autorstwa Mikołaja Kasprzyka przedstawiająca postaci na barwnym tle w towarzystwie zwierząt.

Podaruj sobie lub swoim bliskim odrobinę radości wraz z nadchodzącą wiosną.

Gabriela Koronowska - kubki DESIGNER COLLECTION

Gabriela Koronowska w swych pracach wykorzystuje farby olejne, akwarele oraz pastele. W jej dziełach dominuje motyw harmonii świata fauny i flory. Artystka jest miłośniczką przyrody oraz pasjonatką koni, która czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, prowadząc własną stajnię, pielęgnując ogród pełen okazałych drzew, krzewów i barwnych kwiatów.

Kubki - Gabriela Koronowska DESIGNER COLLECTION

Na zdjęciu: kubki - Gabriela Koronowska DESIGNER COLLECTION

Mikołaj Kasprzyk - kubki DESIGNER COLLECTION

Początkowo w obrazach artysty dominowała czerń, szarości i błękit. Pod koniec lat osiemdziesiątych, obrazy Kasprzyka przedstawiały metaforyczny zapis PRL-owej rzeczywistości. Stopniowo tonacja jego prac zmieniała się, stając się barwną i radosną, z zauważalnymi wpływami malarstwa włoskiego.

Kubki - Mikołaj Kasprzyk DESIGNER COLLECTION

Na zdjęciu: kubki - Mikołaj Kasprzyk DESIGNER COLLECTION

Beata Murawska - kubki DESIGNER COLLECTION

Beata Murawska to artystka, która zaskakuje swoją twórczością. Jej prace, przedstawiające codzienność, balansują na granicy abstrakcji, wyróżniając się niezwykłą wariacją barw i kształtów.  W swoich obrazach artystka dzieli się radością płynącą z obserwowania natury, która jest dla niej niezwykle cenną i ważną inspiracją.

Kubki - Beata Murawska DESIGNER COLLECTION

Na zdjęciu: kubki - Beata Murawska DESIGNER COLLECTION

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności