0

Bordowe garnki

Bordowe garnki – promień lata w kuchni!    

Kulinarne szaleństwo trwa w najlepsze. Moda na smakowanie życia, twórcze poszukanie kulinarnych inspiracji i delektowanie się jedzeniem w rytmie slow life, na nowo zdefiniowały pojęcie żywienia. Jemy coraz zdrowiej, bardziej świadomie dopieramy produkty i próbujemy nowości. Kuchnia staje się sceną, na której rozgrywa się twórczy spektakl kulinarnych popisów. Proces tworzenia wyśmienitych dań bez odpowiedniego sprzętu byłby niepełny i zachwiany.  Świadomy kucharz wybiera mądrze – sprzęt i akcesoria kuchenne, podobnie jak składniki dań, muszą spełniać wysokie standardy. W odpowiedzi na wysokie oczekiwania wymagających kucharzy powstały bordowe garnki Harmony – sprzęt, który stanie się nieodłącznym składnikiem każdego dania.

Bordowe garnki – przyjemność gotowania

Bordowy garnek z linii Harmony

Na zdjęciu bordowy garnek z linii Harmony.

Solidne garnki i patelnie to podstawa wyposażenia w każdej kuchni. Jak wielkie mają znaczenie w procesie przygotowywania potraw nie trzeba nikomu tłumaczyć. Próby gotowania na starym, wysłużonym sprzęcie spełzną na niczym, a po pysznych, obiecujących krewetkach czy zupie krem, na którą od rana ostrzysz sobie apetyt, pozostanie jedynie niesmak. Kupno dobrego sprzętu nie musi wcale oznaczać niebotycznej inwestycji w wielkie, żeliwne naczynia czy stalowy, wieloelementowy komplet. Proponujemy rozwiązanie, które sprawdzi się w kolekcji zarówno wymagającego szefa kuchni, jak i początkującego amatora pichcenia. O czym mowa? Oczywiście o lekkim i niezawodnym komplecie garnków z aluminium! Bordowe garnki z kolekcji Harmony to wysokiej klasy sprzęty w pięknej, dekoracyjnej formie, która dodatkowo ożywi i urozmaici kuchenną aranżację.

Dlaczego bordowe garnki z aluminium?

Aluminium jest materiałem bardzo mocno eksploatowanym w produkcji garnków i patelni dzięki doskonałemu przewodnictwu cieplnemu. Modele proponowane przez markę Gerlach posiadają dno pokryte dwuwarstwową powłoką ceramiczną, dzięki której możesz przygotować potrawy wymagające obróbki cieplej w niższych temperaturach i przy minimalnej ilości tłuszczu. Możesz więc gotować nowocześnie, lekko i zdrowo! Ponadto, używanie garnków z linii Harmony jest czystą przyjemnością – antypoślizgowe, nienagrzewające się rączki i dopasowane pokrywki z odpowietrznikami pary znacznie ułatwiają pracę z gorącą zawartością garnków. Patrząc na bordowe garnki Gerlach nie sposób pominąć jeszcze jednej, istotnej cechy – pięknej emalii w modnym, głębokim kolorze, dzięki której garnki na lata zachowują nieskazitelny wygląd.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności