0

Czarne garnki, czyli czego nie może zabraknąć w kuchni

Kuchnia – magiczny zakątek wypełniony smakami i zapachami, które z mieszkania czynią prawdziwy dom. Zapewnienie kulinarnych doznań bez odpowiedniego sprzętu i akcesoriów jest karkołomną misją z góry skazaną na porażkę. Zaopatrując się w solidne garnki, patelnie i noże, zapewniasz sobie komfort i przyjemność, jaka może płynąć z gotowania. Co więcej, nowoczesny sprzęt kuchenny zaskakuje swoim urokiem. Nie chowaj garnków i patelni głęboko w szafce! Czarne garnki znajdujące się w ofercie sklepu Gerlach będą pięknie się prezentować wyeksponowane na prostym regale, w towarzystwie ziół i innych akcesoriów.

Czarne garnki z metalu – czerp radość z gotowania!

Przypalone dno garnka, nieprzyjemny posmak ulubionej potrawy czy jedzenie przywierające do zachwalanej przez sprzedawcę powłoki „non stick” nie są wynikiem nieporadności w kuchni czy  braku wiedzy i umiejętności. Za niepowodzenia na polu kulinarnym często winę ponoszą słabej jakości garnki i patelnie, które najzwyczajniej w świecie nie zdają egzaminu. Aby ustrzec się przed przykrymi niespodziankami, warto dokładnie przemyśleć wybór podstawowych i niezbędnych akcesoriów, które stanowią podstawę wyposażenia każdej kuchni.

Czarne garnki zestaw Prime

Na zdjęciu czarne garnki ze stali nierdzewnej z serii Prime.

Dobre garnki, nawet intensywnie eksploatowane, będą służyć latami. Pierwszym istotnym kryterium  przy wyborze idealnego zestawu jest tworzywo, z którego garnki zostały wykonane.  W nowoczesnej kuchni najlepiej sprawdzają się modele ze stali. Warto mieć świadomość, że stal stali nierówna – najlepsze modele, których nie nadgryzie ząb czasu, wykonane są ze stali oznakowanej symbolem 18/10. Oznacza to, że użyty materiał posiada w swoim składzie 18% chromu i 10% niklu – pierwiastków, które znacznie zwiększają żywotność stali, zapewniają antykorozyjność oraz odporność na zadrapania i zarysowania. Garnki z grubym, wielowarstwowym dnem gwarantują równomierne rozchodzenie się ciepła i pasują do każdego typu kuchenki, w tym również indukcyjnej. Ponadto, tego typu naczynia nie wymagają kłopotliwego czyszczenia i odmaczania w celu usunięcia resztek jedzenia. Wystarczy wrzucić garnki do zmywarki, a ona zajmie się myciem za nas. Czarne garnki marki Gerlach to doskonały przykład akcesoriów, które łączą w sobie wszystkie cechy pożądane w nowoczesnej kuchni.

Czarne garnki Gerlach – związek przyjemnego z pożytecznym

Czarne garnki, oprócz radości gotowania, niosą ze sobą niepowtarzalną estetykę. Zewnętrzna, lakierowana powłoka w kuchni sprawdza się doskonale – garnki, nawet intensywnie używane, ciągle wyglądają jak nowe. Czarne wykończenie i metaliczne dodatki sprawiają, że nawet podstawowy sprzęt kuchenny może zachwycać pięknym, eleganckim wyglądem!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności