0

Do linii Simple dołącza kolejny produkt - rondelek

Asortyment linii SIMPLE został wzbogacony o rondelek ze stali nierdzewnej, który dla wielu osób jest niezbędnym atrybutem w kuchni. Rondelek to połączenie najwyższej jakości użytych materiałów, wygody użytkowania i atrakcyjnego wyglądu.

Dobre garnki stalowe, nawet intensywnie eksploatowane, będą służyć latami w naszej kuchni, ponieważ wysokiej jakości stal nierdzewna18/10 posiada zwiększoną odporność na występowanie korozji, odkształceń oraz zarysowań. Dodatkowo, materiał ten posiada właściwości bakteriobójcze, gwarantując tym samym zdrowe i bezpieczne gotowanie.

Rondelek doskonale sprawdzi się podczas podgrzewania jedzenia dzięki grubemu dnu z wbudowanym dyskiem aluminiowym. Konstrukcja ta zapewnia szybkie nagrzewanie i równomierną dystrybucję ciepła, a w konsekwencji oszczędność czasu oraz energii.

Dodatkowe udogodnienia to odpowiednio wyprofilowany, stalowy uchwyt, który zapewnia komfortowe dźwiganie naczynia, pokrywka ze szkła hartowanego z odpowietrznikiem pary, wewnętrzna miarka oraz możliwość użytkowania rondelka w zmywarce, piekarniku i na wszystkich rodzajach kuchenek.

Rondelek możemy zakupić jako pojedynczy produkt, gdyż nie stanowi on części zestawu z linii SIMPLE.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności