0

Inspirowane naturą - akcesoria kuchenne NATUR

Kolejną nowością w ofercie Gerlach to akcesoria kuchenne NATUR. Każde z pięciu funkcjonalnych i starannie dobranych akcesoriów, wykonane zostało z drewna bukowego, które jest wytrzymałe i odporne na wilgoć. Odpowiedni rozmiar i kształt każdego z akcesoriów wpływa na komfort użytkowania. Ponadto, akcesoria posiadają specjalne otwory w uchwycie, które umożliwiają zawieszenie na haczyku w kuchni, ułatwiając przechowywanie oraz zapewniając łatwy dostęp w razie potrzeby. Każdy element z linii NATUR jest bezpieczny dla zdrowia. W skład serii NATUR wchodzą: drewniana łyżka, pędzel kuchenny, łyżka z otworami, łopatka oraz szpatułka.
 
Nowością wśród propozycji marki Gerlach są również dębowe deski kuchenne NATUR. Deski wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, cechują się wysoką twardością i wytrzymałością.

Nowości NATUR dedykowane są osobom ceniącym proste i nowoczesne wzornictwo oraz wygodne i funkcjonalne rozwiązania kuchenne.

Pędzel silikonowy NATUR

Pędzel silikonowy pomoże w naszych zmaganiach w pieczeniu oraz gotowaniu. Znajdzie on zastosowanie przy nakładaniu oliwy na patelnię, czy też lukru lub masy czekoladowej na ciasteczka. Te niezawodne akcesoria kuchenne posiadają specjalne silikonowe włosia, które nie wypadają w odróżnieniu od klasycznych pędzelków.

Pędzel silikonowy NATUR

Na zdjęciu: pędzel silikonowy NATUR

Szpatułka silikonowa NATUR

Szpatułki silikonowe to niezbędnik kuchenny każdego fana pieczenia. Te akcesoria sprawdzą się doskonale podczas mieszania i wybierania masy do ciasta. Dzięki nim pieczenie będzie o wiele szybsze i przyjemniejsze, niż dotąd Ci się wydawało.

Szpatułka silikonowa NATUR

Na zdjęciu: szpatułka silikonowa NATUR

Łyżka drewniana z otworami i łyżka drewniana NATUR

Z łyżkami drewnianymi NATUR przyrządzenie lunchu, obiadu, czy kolacji stanie się z pewnością łatwiejsze. Łyżki te okażą się doskonałą pomocą podczas mieszania i nakładania kolorowych warzyw, soczystych mięs i gęstych sosów. Dodatkowo, dzięki łyżce z otworami w łatwością odcedzimy przygotowywane składniki.

Na zdjęciu: łyżka drewniana z otworami NATUR i łyżka drewniana NATUR

Łopatka drewniana NATUR

Łopatka drewniana Natur to funkcjonalny i starannie zaprojektowany produkt. Ten niezbędny towarzysz podczas przygotowywania pysznych dań posiada szerokie zastosowanie w kuchni, międzyinnymi posłuży do mieszania sosów i warzyw w garnku, obracania mięs podczas smażenia na patelni bez ryzyka zarysowania powierzchni.

Łopatka drewniana NATUR

Na zdjęciu: łopatka drewniana NATUR

Deska do krojenia dębowa NATUR

Dębowa deska do krojenia Natur to praktyczny produkt, który doskonale wpasuje się we wnętrze minimalistycznej kuchni. Dzięki odpowiednio dużej powierzchni tej dwustronnej deski, pokroimy wiele składników na raz. Dodatkowo, deski z linii NATUR charakteryzują się niezwykłą twardością, solidnością, wytrzymałością oraz łatwością w pielęgnacji i czyszczeniu.

Deski dostępne są w dwóch rozmiarach: 30x34 cm oraz 45x30 cm.

Deska do krojenia dębowa NATUR

Na zdjęciu: deska do krojenia dębowa NATUR

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności