0

Kolejne, nowe produkty linii Natur

Inspirowana naturą linia Natur została poszerzona o kolejne produkty – noże kuchenne z rękojeścią z drewna dębowego. To gustowny pomysł na prezent dla fanów tradycyjnego jak i nowoczesnego designu. Niezwykle ostre noże pomogą nam podczas krojenia soczystych owoców czy twardych, włoskich serów.

Piękno ukryte w drewnie 

Noże dębowe Natur dostępne są w sprzedaży w bloku jak i na sztuki. W linii znajdziemy nóż szefa kuchni, nóż do chleba, nóż kuchenny, mały nóż kuchenny oraz nóż do jarzyn. Odpowiednio do zastosowania, noże zapewnią łatwe krojenie wszelakich produktów spożywczych. Nóż szefa kuchni to najbardziej uniwersalne narzędzie z tej linii. Dzięki szerokiemu, zwężającemu się ostrzu, pokroimy mięso na steka jak i delikatne zioła. Nóż do chleba posiada specjalne ząbki ułatwiające krojenie twardej skórki pieczywa bez rozrywania środka. Nóż kuchenny posłuży do przygotowywania mięs i ryb, a nóż do jarzyn to mistrz w obieraniu marchewek, selera, czy pietruszki.

Ostrze zostało wytworzone ze stali nierdzewnej X50CrMoV15, z dodatkiem molibdenu i wanadu, która zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Wszystkie noże posiadają dębowa rękojeść, zapewniającą wygodne użytkowanie oraz pewny chwyt, nawet podczas intensywnego krojenia. 
Szczególnie zachęcamy do zakupu zestawu NATUR w bloku, który ułatwia przechowywanie noży-zapobiega gubieniu się oraz rysowaniu naszych narzędzi. Dodatkowo, matowy blok z drewna dębowego będzie pięknym dodatkiem w kuchni.

Na zdjęciu: noże kuchenne Natur

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności