0

Nowość! Czajnik Gerlach Granitex z efektem naturalnego kamienia.

Czajnik to naczynie, które przydaje się w kuchni każdego dnia. Najnowszy model z linii Granitex doskonale spełnia swoją podstawową funkcję, a ponadto stanowi oryginalną dekorację nowoczesnego wnętrza – jego zewnętrzna powłoka nawiązuje do kolorystyki granitu.

Czajnik Gerlach GRANITEX 2,8L z efektem naturalnego kamienia

Na zdjęciu: Czajnik GRANITEX 2,8L
 

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej czajnik Gerlach Granitex jest odporny na uszkodzenia i wysoką temperaturę. Dzięki trójwarstwowemu kapsułowemu dnu typu capsulated bottom ciepło jest równomiernie rozprowadzane wewnątrz naczynia.

Co to oznacza w praktyce? Skraca się czas gotowania wody, a to w efekcie ma wpływ na mniejsze zużycie energii i niższe rachunki.

Pojemność czajnika to 2,8 l. O zagotowaniu wody informuje wbudowany na stałe gwizdek. Ponadto naczynie posiada ergonomiczny uchwyt, ułatwiający przenoszenie i nalewanie wody.

Z czajnika można korzystać na każdej kuchence – gazowej, elektrycznej, ceramicznej oraz indukcyjnej. To doskonałe uzupełnienie wystroju kuchni, które z pewnością zwróci uwagę Twoich gości.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności