0

Nowość! Tradycyjny czajnik stalowy Gerlach Ambiente

Zagotujesz w nim wodę na kawę lub herbatę. Czajnik to jedno z tych naczyń, bez którego trudno wyobrazić sobie kuchnię. Tradycyjne modele, takie jak Gerlach Ambiente mogą być używane na różnych typach kuchenek (także indukcyjnych). Wykonane ze stali nierdzewnej są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat.

Stalowy czajnik Gerlach jest częścią kolekcji Ambiente. Jego ponadczasowy design oraz wykończenie z wysokim połyskiem sprawia, że doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i kuchni o bardziej tradycyjnym charakterze.

Tradycyjny czajnik stalowy Gerlach Ambiente – Czajnik Ambiente 2,8L

Na zdjęciu: Czajnik Ambiente 2,8L
 

Czym charakteryzuje się tradycyjny czajnik Gerlach Ambiente?

Dzięki stali nierdzewnej czajnik jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia. Jego grube, trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem równomiernie rozprowadza ciepło po całym naczyniu. Posiada on również pokrywkę oraz wygodny nienagrzewający się uchwyt.

Pojemność czajnika to 2,8 l – umożliwia ona ugotowanie większej ilości wody za jednym razem. O jej zagotowaniu informuje wbudowany gwizdek, zamocowany na stałe (możesz go wygodnie podnieść za pomocą specjalnego systemu).

Tradycyjny czajnik stalowy Gerlach Ambiente – Czajnik Ambiente 2,8L

Na zdjęciu: Czajnik Ambiente 2,8L
 

Ten rodzaj naczyń stosuje się w domach od pokoleń, mają bardzo wiele zalet i pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną. Każdy, tradycyjny czajnik jest bardzo widoczny, ponieważ stoi zwykle na kuchence – warto więc zwrócić uwagę na jego estetykę. To on doskonale uzupełnia wnętrze kuchni i oprócz swojej podstawowej funkcji pełni również dekoracyjną.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności