0

Noże Ambiente – minimalistyczny design z nutą glamour

Podstawowy zestaw noży to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Linia Ambiente łączy ze sobą funkcjonalność oraz unikatowe wzornictwo – ten komplet jest czymś więcej niż klasycznym blokiem.

Noże Ambiente to zestaw z blokiem w formie dębowej deski z wbudowanym magnezem. Dzięki niemu ostrza trzymają się na desce i jednocześnie doskonale prezentują w kuchni. Taki sposób przechowywania noży sprawia, że są one dostępne zawsze na wyciągnięcie ręki.

Noże Ambiente – minimalistyczny design z nutą glamour – Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetyczną

Na zdjęciu: Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetyczną
 

Każdy z noży Ambiente został wykonany ze stali nierdzewnej X30Cr13 z dodatkiem chromu. Ergonomiczna rękojeść doskonale układa się w dłoni, co ułatwia przygotowywanie posiłków.
 

Noże Ambiente – minimalistyczny design z nutą glamour – Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetyczną

Na zdjęciu: Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetyczną
 

Co wchodzi w skład zestawu noży Ambiente?

Komplet składa się z 5 noży o różnych wielkościach, a każdy z nich ma określone funkcje:

  • Nóż szefa kuchni 8” – uniwersalny nóż, który sprawdza się w każdej sytuacji. Najczęściej wykorzystuje się go do krojenia mięsa, warzyw, ziół oraz wielu innych składników.
  • Nóż kuchenny 8” – uniwersalny nóż o podobnym zastosowaniu jak nóż szefa kuchni, lecz z węższym ostrzem i niewielką końcówką.
  • Nóż kuchenny 5” – uniwersalny nóż do krojenia drobniejszych produktów.
  • Nóż do chleba 8” – nóż z charakterystycznymi ząbkami, służący głównie do krojenia pieczywa, ale można go również użyć do krojenia mięsa oraz pomidorów.
  • Nóż do jarzyn 3,5” – najmniejszy z noży, stosowany głównie do obierania warzyw i owoców.

Noże Ambiente – minimalistyczny design z nutą glamour – Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetyczną

Na zdjęciu: Ambiente Magnetic Kpl. 5 szt. noży kuchennych z deską magnetycznąZestaw garnków 10 el. AMBIENTEAmbiente zestaw pojemników ze stalową pokrywką 5 el.

Ambiente to komplet dla wszystkich, którzy lubią minimalizm i funkcjonalność oraz cenią naturalne elementy w swoim wnętrzu, takie jak drewno.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności