0

Noże Prestige – precyzja i nowoczesne wzornictwo

Linia Prestige charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością oraz wyjątkowym designem. W jej skład wchodzą garnki, patelnie, a teraz również noże w bloku. Niepowtarzalny wygląd tych akcesoriów kuchennych sprawia, że doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.

Komplet Prestige to elegancki, kwadratowy blok pokryty stalową powłoką oraz 5 uniwersalnych noży o różnych funkcjach. Noże zostały wykonane ze stali nierdzewnej X30Cr13 z dodatkiem chromu, co chroni je przed korozją. Każdy z nich posiada ergonomiczną rękojeść pokrytą powłoką ABS, która zwiększa komfort podczas użytkowania. Dzięki niej noże nie ślizgają się w dłoni, nawet wtedy, gdy jest wilgotna.

Noże Prestige – precyzja i nowoczesne wzornictwo – Kpl. 5-szt noży kuch. w bloku Prestige

Na zdjęciu: Kpl. 5-szt noży kuch. w bloku Prestige
 

W skład zestawu wchodzą:

  • Nóż szefa kuchni 8” – uniwersalny nóż o wszechstronnym zastosowaniu, używany najczęściej do krojenia ziół, warzyw oraz mięsa.
  • Nóż kuchenny 8” – uniwersalny nóż podobny do szefa kuchni, ale z nieco węższym ostrzem.
  • Nóż Santoku 5,5” – wygodny i praktyczny nóż z szerokim ostrzem i charakterystycznymi wgłębieniami. Nadaje się do większości prac w kuchni i często używany jest zamiennie z nożem szefa kuchni.
  • Nóż stekowy 4,5” – nóż z ząbkami ułatwiającymi krojenie mięsa np. steków. 
  • Nóż do jarzyn 4” – uniwersalny nóż z krótkim ostrzem, idealny do obierania i krojenia warzyw oraz owoców.

Noże Prestige – precyzja i nowoczesne wzornictwo – Kpl. 5-szt noży kuch. w bloku Prestige

Na zdjęciu: Kpl. 5-szt noży kuch. w bloku Prestige
 

Noże w bloku Prestige podobnie, jak inne modele zalecamy myć ręcznie. Pozwoli to wydłużyć ich żywotność i zapobiegnie uszkodzeniom, które mogą pojawić się pod wpływem wysokiej temperatury oraz działania środków chemicznych.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności