0

Pielęgnacja sztućców

Pielęgnacja sztućców 18/10

Pielęgnacja sztućców wykonanych z wysokojakościowej stali nierdzewnej (kwasoodpornej) 18/10 nie powinna sprawiać większych trudności.

1.    Przed pierwszym użyciem dokładnie umyj sztućce.

2.    W przypadku ręcznego mycia sztućców używaj gąbki, delikatnych środków myjących oraz ciepłej wody. Aby sztućce zachowały odpowiedni blask moższ wypolerować je do sucha czystą ściereczką.

3.    Myjąc sztućce w zmywarce stosuj się do zaleceń producenta zmywarek i producentów środków myjących. Po umyciu sztućców w zmywarce bezzwłocznie wyjmij je i wytrzyj do sucha czystą ściereczką. Pamiętaj, że sztućce nie powinny być pozostawiane w zmywarce oraz aby w tym samym koszu nie myć jednocześnie sztućców i wyrobów ze srebra oraz zwykłej stali węglowej.

4.    Wskazane jest mycie sztućców natychmiast po ich użytkowaniu. Należy dbać o to, by na powierzchni sztućców nie pozostawały resztki jedzenia, czy soli. Nalot powstały w wyniku działań soli mineralnych można usunąć gąbeczką z użyciem roztworu z soku z cytryny.

5.    Nie czyść sztućców szorstkimi myjkami lub ściereczkami, ani nie używaj ostrych przedmiotów, past i proszków, które mogą potencjalnie uszkodzić powierzchnię sztućców.

Zestaw sztućców 68 el. połysk MUZA

Na zdjęciu: zestaw sztućców połysk MUZA

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności