0

Pomysł na prezent dla mamy

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego dziecka. To ona jest obok w trudnych chwilach, opiekuje się, pociesza, doradza i zawsze pomaga. Dlatego też to właśnie mama zasługuje na specjalne traktowanie zwłaszcza podczas swojego święta.

Zastanawiasz się, jaki kupić prezent dla mamy? Pomyśl o czymś, co będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale także o tym, co jest użyteczne. Jeśli Twoja mama lubi gotowanie, a pieczenie sprawia jej mnóstwo radości, na pewno spodobają jej się akcesoria kuchenne.

Poznaj nasze propozycje na prezent dla mamy!

 

Sztućce MUZA

Linia, która charakteryzuje się eleganckim i subtelnym wzornictwem. Sztućce są doskonale wyważone, mają wysoki połysk i doskonale pasują do każdej zastawy.

Pomysł na prezent dla mamy – Zestaw sztućców 24 szt. połysk MUZA

Na zdjęciu: Zestaw sztućców 24 szt. połysk MUZA
 

Zestaw patelni SMART

SMART to uniwersalne patelnie z odczepianą rączką. Dzięki swojej budowie pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na półce.

Pomysł na prezent dla mamy – Zestaw patelni SMART 20/24/28 cm

Na zdjęciu: Zestaw patelni SMART 20/24/28 cm
 

Zestaw garnków BRAVA

Garnki BRAVA to naczynia o klasycznym wyglądzie, które zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Posiadają trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, co zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, a przy tym wpływa na oszczędność energii.

Pomysł na prezent dla mamy – Zestaw garnków 8 el. BRAVA + 3x noże

Na zdjęciu: Zestaw garnków 8 el. BRAVA + 3x noże
 

Zestaw noży w bloku LOFT

LOFT to linia noży o nowoczesnym designie, wykonanych ze stali nierdzewnej (ostrza) i tworzywa ABS (ergonomiczna, antypoślizgowa rączka) w bloku z drewna bukowego. Każdy z noży posiada pomocniczy symbol, dotyczący jego funkcji, który ułatwia wybór podczas krojenia.

Pomysł na prezent dla mamy – Zestaw noży w bloku LOFT

Na zdjęciu: Zestaw noży w bloku LOFT

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności