0

Prezent dla niego

W większości przypadków mężczyźni oczekują prezentów praktycznych, które znajdą zastosowanie w pracy, w samochodzie lub w domu. Poniżej przedstawiamy zestawienie naszych pomysłów, które zdecydowanie sprawdzą się w kuchni prawdziwego męźczyzny: noże kuchenne i ostrzałka prętowa.

Noże kuchenne w bloku Modern – pomysł na prezent dla niego

Obojętnie, czy planujemy zakupić prezent dla chłopaka na urodziny, prezent dla taty na święta czy prezent dla narzeczonego z okazji rocznicy warto wybrać produkt, który będzie funkcjonalny i niezawodny. Linia Modern zaprojektowana z troską o wysoką jakość, została wykonana ze stali nierdzewnej X50CrMoV15 z dodatkiem chromu, wanadu i molibdenu, która zapewnia zwiększoną wytrzymałość oraz odporność na występowanie korozji. Dodatkowo, noże kuchenne Modern posiadają specjalnie wyprofilowaną stalową rękojeść, gwarantującą komfort i wygodę nawet podczas intensywnego krojenia. W komplecie Modern dostępnych jest sześć noży o różnym przeznaczeniu. Znajdziemy tutaj nóż szefa kuchni, nóż do chleba, nóż kuchenny do krojenia mięs i wędlin, mały nóż kuchenny i nóż do obierania jarzyn. Cały zestaw znajduje się w eleganckim bloku z lakierowanego drewna bukowego w czarnym, bądź białym kolorze, który nie tylko zapobiega rysowaniu się noży, ale dodatkowo będzie doskonałym dopełnieniem wyposażenia kuchni w stylu minimalistycznym lub industrialnym.

Zestaw noży w bloku Modern

Na zdjęciu: zestaw noży w bloku Modern

Ostrzałka prętowa z rękojeścią stalową – wyjątkowy prezent dla niego

Ostry nóż to niezbędnik w kuchni każdego kucharza. Bez niego przygotowanie potrawy zakończy się fiaskiem i naszym zdenerwowaniem. Ostrzałki prętowe dają możliwość szybkiego i bezpiecznego ostrzenia, dodatkowo zapewniają gładką powierzchnię ostrza. Przy ich tworzeniu wielkość, materiał ścierny i rodzaj rękojeści zostały tak dobrane, aby gwarantować jak najbardziej efektywne ostrzenie noża. Co prawda, użytkowanie ostrzałki prętowej wymaga więcej praktyki, jednak zapewnia ona bardziej precyzyjne ostrzenie.

Ostrzalka do nozy rękojeść stalowa

Na zdjęciu: ostrzałka prętowa 8" z rękojeścią stalową

Dla wszystkich tych, którzy obawiają się, że ostrzenie ostrzałką prętową jest zbyt wymagające, polecamy klasyczną ostrzałkę. Nadaje się ona do ostrzenia ostrzy ze stali nierdzewnej. Jest bezpieczna i trwała. Dodatkowo wyposażona została ona w ergonomiczną, antypoślizgową rękojeść, która gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Ostrzałka do noży 04

Na zdjęciu: ostrzałka do noży 04

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności