0

Sekator kowadełkowy dwuręczny

Sekator kowadełkowy dwuręczny pomoże nam przy przycinaniu suchych i starych gałęzi oraz konarów, które są zbyt duże, aby usunąć je za pomocą jednoręcznego sekatora. Narzędzia Gerlach zdecydowanie pomogą w wykonywaniu tego trudnego zadania, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo przy każdym ruchu sekatora.

Sektor Gerlach – jakość i wytrzymałość

Sekatory kowadełkowe dwuręczne marki Gerlach to niezawodne i poręczne narzędzie pomocne przy przycinaniu gałęzi na różnych wysokościach, gdzie potrzebne jest włożenie dużej siły w przycięcie drzewa. Sekatory wyposażone zostały  w ostrze kowadełkowe, które składa się z ostrza tnącego oraz stalnicy, czyli metalowego elementu, do którego dociskamy ostrze i które ma za zadanie pochłaniać wytworzoną siłę, gwarantując wygodniejsze i mniej męczące przycinanie. Dzięki stali CrMoV, ostrze jest ostre oraz wytrzymałe przez wiele lat użytkowania. Na ostrzu została dodana warstwa nieprzywieralnej powłoki PTFE, minimalizującej tarcie podczas cięcia. Sekatory zostały również wyposażone w mechanizm Steel Gear pozwalający na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy. W zmniejszeniu wysiłku pomaga także rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie, a uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

Sekator kowadełkowy dwuręczny – zastosowanie

Sekator kowadełkowy dwuręczny sprawdzi się doskonale w trudnych warunkach pracy, wymagających profesjonalnego sprzętu. Sekator nadaje się do cięcia i przycinania przede wszystkim starych i suchych drzew owocowych, liściastych oraz iglastych. To idealny pomocnik w tworzeniu perfekcyjnego wyglądu naszego ogrodu.

Jeśli potrzebujesz narzędzi do przycinania mniejszych gałęzi, delikatnych winorośli, kwiatów, mniejszych krzewów ozdobnych oraz owocowych, wypróbuj sekator kowadełkowy jednoręczny. Jego mały rozmiar gwarantuje poręczność i precyzyjne cięcie.

Sekator dwuręczny kowadełkowyNa zdjęciu: Sekator dwuręczny kowadełkowy

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności