0

Wspólne gotowanie Kuby Korczaka i Sióstr ADiHD

W cyklu SMART gotowanie z Gerlachem pojawił się kolejny przepis Szefa Kuchni Kuby Korczaka na cotoletta alla milanese, czyli włoskiego schabowego z zielonym purée i ziołową mizerią.

Tym razem we wspólnym gotowaniu wzięły udział Ilona oraz Milena, znane jako Siostry ADiHD. Siostry, choć są wielkimi fankami kotletów schabowych oraz ziemniaków, zachwyciły się również włoskim odpowiednikiem tego dania.

filmie Kuba Korczak udzielił też wielu cennych wskazówek, które są przydatne w każdej kuchni, zwłaszcza zero waste np. jak zrobić frytki z ziemniaczanych obierków.

Wspólne gotowanie Kuby Korczaka i Sióstr ADiHD – Zestaw naczyń 9 el. SMART

Na zdjęciu: Zestaw naczyń 9 el. SMART
 

Do przygotowania cotoletta alla milanese zostały wykorzystane produkty z linii SMART, w tym m.in.: naczynia z odczepianą rączką – garnki oraz patelnie wraz z pokrywkami, noże, a także pojemniki do przechowywania żywności.

Przepis oraz film znajdziecie tutaj.

Autor Przepisu:
Kuba Korczak – szef kuchni i orędownik idei zero waste. Od ponad dekady zajmuje się promowaniem najdoskonalszych polskich produktów. Organizuje i realizuje pokazy, warsztaty, mistrzostwa i inne wydarzenia kulinarne na całym świecie.
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności