0

Ceramiczne patelnie Harmony Classic

Patelnia HARMONY CLASSIC z powłoką ceramiczną

Patelnia Harmony Classic z dwuwarstwową powłoką nieprzywierającą ILAG ® Non-Stick Ceramic to innowacyjne naczynie, doskonale łączące walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi i nowoczesnym wzornictwem. Idealne do smażenia i duszenia potraw. Niezawodny produkt najwyższej jakości o przemyślanym designie, który pozwoli cieszyć się chwilami spędzonymi przy gotowaniu. To rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i funkcjonalność podczas przygotowywania potraw.

Bezpieczeńtswo i funkcjonalność

Dwuwarstwowa powłoka nieprzywierającą ILAG ® Non-Stick Ceramic wzmocniona domieszką ceramiczną jest wyjątkowo odporna na ścieranie, zarysowania, odkształcenia oraz wysokie temperatury. Podczas gotowania i smażenia potrawy nie przywierają do dna patelni.

Powłoka ceramiczna nie zawiera szkodliwych substancji, dlatego zapewnia bezpieczeństwo dla zdrowia podczas użytkowania. Patelnia pozwala na zdrowe gotowanie w niższych temperaturach z minimalną ilością tłuszczu. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Patelnia HARMONY CLASSIC z powłoką ceramiczną

Na zdjęciu: patelnia HARMONY CLASSIC z powłoką ceramiczną

Grube dno z wbudowanym dyskiem gwarantuje doskonałe i równomierne rozprowadzenie ciepła, co sprawia, że praca w kuchni staje się przyjemna i bardziej energooszczędna. Dodatkowo, umożliwia ono korzystanie z patelni na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej.

Antypoślizgowy i ergonomiczny uchwyt Soft Touch nie nagrzewa się i pozwala na wygodne użytkowanie patelni każdego dnia w kuchni.

Dostępne są trzy rozmiary patelni: Ø 20 cm, Ø 24 cm, Ø 28 cm

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności