0

Najnowsza kampania reklamowa Gerlach #zrobsobieswieto

15.09.2017r. ruszyła najnowsza kampania marki Gerlach pod hasłem "Zrób sobie święto". Celem kampanii jest odświeżenie wizerunku naszej firmy, dotarcie do młodszego grona klientów oraz przypomnienie, że Gerlach to nie tylko sztućce, ale również wysokiej jakości noże kuchenne, patelnie, zestawy garnków i akcesoria.

W ramach akcji kampanijnych zostały stworzone cztery spoty reklamowe, które można zobaczyć na takich kanałach jak youtube, facebook oraz VOD. Krótkie filmy przedstawiają codzienne sytuacje, które są doskonałą okazją do świętowania i ugotowania pysznej kolacji, czy upieczenia słodkiego ciasta: pierwszy ząbek, zakup nowej sukienki, początek weekendu, czy wcześniesze wyjście z pracy. Główny przekaz płynący z naszych spotów to zachęta do znalezienia drobnych sukcesów, celebrowani ich i spędzania wspólnego czasu z nabliższymi i przyjaciółmi każdego dnia. Dodatkowym punktem naszej kampanii jest współpraca z popularnymi blogerami, którzy będą testować i recenzować nasze produkty, a o rezultatach ich prac będziemy mogli przeczytać na prowadzonych przez nich blogach kulinarnych. Nowy krok podjęty podczas akcji #zrobsobieswieto to nasza wzmożna aktywność w mediach społecznościowych. Warto systematycznie śledzić profil naszej marki na Facebooku i Instagramie, na których znajdziemy zabawne posty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Nie zapominajmy również o sklepie internetowym gerlach.pl, gdzie dostępne są nasze oryginalne, wysokiej jakości produkty, często w promocyjnych cenach.

Zobacz nasze spoty reklamowe #zrobsobieswieto:

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności