0

Nowe pokrywki Gerlach

Kolejna nowość w ofercie Gerlach to pokrywki do patelni z linii NATUR, które gwarantują przyjemne przyrządzanie posiłków i jednocześnie wyróżniają się swoim niecodziennym designem. Linia Natur zainspirowana została tym, co w naturze doskonałe i piękne.

Rączka z drewna bukowego stanie się odpowiednim dodatkiem w nowoczesnych wnętrzach kuchennych. Ten wygodny i nienagrzewający się uchwyt z drewna bukowego jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu.

Pokrywka do patelni sprawdzi się podczas duszenia warzyw, ryb i mięs. Silikonowy rant gwarantuje doskonałe dopasowanie do naczyń. Szczelne zamknięcie potrawy na patelni sprawia, że substancje odżywcze nie wydostają się na zewnątrz, a jedynie nadmiar pary wodnej, dzięki specjalnemu odpowietrznikowi, odprowadzany jest poza naczynie. Przygotowywane składniki są delikatne oraz zachowują swój wspaniały smak i aromat.

Wysokiej jakości szkło hartowane, z którego została wykonana pokrywka jest trwałe i wytrzymałe oraz odporne na wysokie temperatury.

Pokrywki dostępne są w następujących rozmiarach: Ø 20 cm, Ø 24 cm, Ø 28 cm.

Pokrywka NATUR

Na zdjęciu: pokrywka NATUR

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności