0

Pokrywki do patelni – smaż smacznie i zdrowo!

Smażenie to najlepszy sposób na pyszne dania – nowoczesna patelnia i pokrywka do patelni umożliwią nam wyczarowanie wyjątkowych dań, które z pewnością podbiją podniebienia i zaskoczą domowników. Jak smażyć, aby wydobyć z potraw ich cenne składniki i wyjątkowy smak?

Czy smażone potrawy mogą być zdrowe?

Przekonanie, że smażone potrawy są mniej wartościowe odchodzi dzisiaj do lamusa – wszystko za sprawą nowoczesnych patelni. Są one projektowane w taki sposób, aby móc smażyć na niewielkiej ilości tłuszczu. Innowacyjne powłoki ceramiczne pozwalają na równomierną obróbkę cieplną bez ryzyka przypalenia potrawy. W stworzeniu wyjątkowych dań pomoże także pokrywka do patelni wykonana z dużą dbałością o detale.

Poznaj wyjątkowe pokrywki do patelni

Gotowanie powinno być codzienną przyjemnością – nowe smaki i aromaty w naszym domu są zachętą do wspólnego spędzania czasu przy stole z rodziną. Szukając idealnych rozwiązań kuchennych nie sposób przeoczyć nowoczesnych patelni i pokrywek. Te ostatnie tworzone są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wysokie temperatury, odkształcanie, odpryskiwanie.

Wśród rekomendowanych produktów jest pokrywka do patelni NATUR o średnicy 20 cm. Pokrywkę stworzono z trwałego szkła hartowanego z niewielkim odpowietrznikiem – pozwala on na odparowanie wilgoci i zagęszczenie potrawy. Silikonowy rant sprawia, że pokrywka będzie idealnie przylegać do garnka czy patelni. Pokrywkę uzupełniono o elegancki uchwyt z drewna bukowego.

Azjatycki wok i pokrywki do patelni

Szukając funkcjonalnych elementów kuchennych warto zwrócić uwagę na uniwersalną pokrywkę do patelni. Hartowane szkło połączono z antypoślizgowy, silikonowym uchwytem Soft Touch. Chcąc odkrywać nowe smaki warto wybrać wok, który uzupełnia pokrywka do patelni. Zestaw ten pozwoli na przygotowanie wyjątkowych, azjatyckich dań bez cienia kłopotu.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności