0

sztućce komplet

Nowoczesne sztućce – komplet dopasowany do indywidualnych potrzeb

Jedną z najlepszych ozdób stołu są sztućce – komplet wybrany przez nas powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb, trwały, elegancki i funkcjonalny. Jak wśród wielu ofert wybrać zestaw, który pozwoli nam jeszcze bardziej cieszyć się każdym posiłkiem?

Sztućce – komplet na każdą okazję!

Sztućce to nieodłączny element każdego posiłku: powinny być odporne na uszkodzenia, zaprojektowane z pasją. Szeroki wachlarz zestawów sztućców marki Gerlach zmieni nasze podejście do posiłków – każdy stanie się wyjątkową, kulinarną przygodą. Idealne sztućce powinny być wykonane z trwałych materiałów: te oferowane na stronie Gerlach wykonywane są ze stali nierdzewnej 18/10, zabezpieczonej przed korozją, odkształceniami. Doskonałe wyważenie sprawia, że sztućce świetnie leżą w dłoni i pozwalają na wygodne spożywanie dowolnych posiłków. Sztućce z naszej oferty mogą być czyszczone w zmywarkach.

Wyjątkowe posiłki bez specjalnej okazji

Jak zmienić zwykły posiłek w wyjątkową ucztę? Pomogą w tym odpowiednie sztućce: komplet DECO stanowić będzie najpiękniejszą ozdobę stołu! Geometryczne ornamenty na rękojeści łyżek, noży i widelców to tylko jedna z wielu zalet tego zestawu. Szukając klasycznych rozwiązań warto zwrócić uwagę na komplet sztućców BAROK, nawiązujący designem do jednego z najpiękniejszych kierunków w sztuce. Na stole królować mogą nie tylko sztućce – komplet dwóch łyżek do sałaty MUZA z pewnością doda elegancji każdemu posiłkowi.

Chwile celebrowane wspólnie

W słodkich chwilach towarzyszyć nam będą specjalne sztućce: komplet widelczyków do ciasta czy łyżeczek do kawy ANTICA. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne sztućce – komplet PYCHOTKI przystosowany jest do malutkich rączek, zdobią go zwierzęce motywy, które z pewnością zachwycą każdego malucha.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności