0

W czym zabrać jedzenie do szkoły średniej?

Jedzenie do szkoły warto zapakować w szczelny i wytrzymały pojemnik. Dzięki temu posiłek na dłużej pozostanie świeży. W ofercie GERLACH można znaleźć wygodne pojemniki SMART, które doskonale sprawdzą się zarówno dla ucznia, jak i studenta.

Jedzenie do szkoły średniej – jaki powinien być pojemnik?

Jedzenie do szkoły powinno być zapakowane w szczelny i nieprzeciekający pojemnik. Warto zwrócić uwagę, aby był wykonany z surowca bezpiecznego do kontaktu z żywnością. Aby ograniczyć zanieczyszczenie planety, wybieraj produkty, które zostały stworzone z biodegradowalnych lub zdatnych do recyklingu materiałów.

Pojemniki SMART na jedzenie do szkoły

Pojemniki SMART to idealny wybór na jedzenie do szkoły. Zostały wykonane z wytrzymałego szkła biokrzemowego, które jest znacznie bardziej odporne na stłuczenia. Posiadają łatwy system otwórz/zamknij, pozwalające na szybkie korzystanie z produktów. Dodatkowa uszczelka pomiędzy pokrywką a pojemnikiem zapobiega wyciekaniu sosów i innych płynów.

Pojemniki są trwałe i można je myć w zmywarce (bez pokrywek), co sprawia, że mogą być używane przez wiele lat. W komplecie znajdują się trzy sztuki o różnych pojemnościach, co pozwala na dopasowanie ich do potrzeb danego dnia.

Pojemniki nie tylko do szkoły

Choć doskonale nadają się do szkoły czy na uczelnie, pojemniki SMART można wykorzystywać na wiele sposobów. Dobrze nadają się również do przechowywania pozostałości w lodówce, np. ugotowanych dań czy sosów. Sprawdzą się również do suchych produktów, a dzięki temu, że szklana część może być używana w zamrażarce i piekarniku, istnieje możliwość przygotowania pysznych potraw bezpośrednio w nich.

To wszystko sprawia, że kupując zestaw trzech pojemników, wszystkie mogą być wykorzystywane na co dzień, nawet jeśli do szkoły, na uczelnie czy do pracy zabierany jest tylko jeden z nich.

Jaką pojemność mają pojemniki SMART?

Pojemniki SMART przychodzą w trzech różnych pojemnościach:

  • 330 ml;
  • 500 ml;
  • 850 ml.

W najmniejszym z nich można zabrać przekąskę, np. jogurt naturalny z owocami. Największy zaś dobrze sprawdzi się do zabrania do szkoły kilku kanapek bądź obiadu.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności