0

#zrób sobie święto, czyli żyj tak, aby w każdym dniu odnaleźć powód do świętowania i bycia szczęśliwym

Najnowsza kampania marki Gerlach pod hasłem #zrobsobieswieto namawia do świętowania nawet najdrobniejszych rzeczy, które miały miejsce w naszym życiu. Kupiłaś sobie nową sukienkę, Twojej córce pojawił się pierwszy ząbek, wyszłaś wcześniej z pracy albo właśnie rozpoczął się weekend? Wielu z nas zapewne uważa, że są to zbyt błahe lub wręcz śmieszne okazje do świętowania. Przecież od wieków ludzie spotykają się, aby uczcić na prawdę ważne okazje - urodziny, imieniny, rocznicę lub awans w pracy. Czy naprawdę sensowne jest wymyślanie nowych powodów do świętowania? My przekonujemy, że tak!

#zrobsobiedzienbeznarzekania

Żyjemy w czasach, w których pracujemy szybko, prowadzimy niezdrowy tryb życia, a stres stał się naszym codziennym towarzyszem. Jesteśmy ciągle zabiegani i  zmęczeni, brakuje nam czasu wolnego, martwimy się o zdrowie, finanse, karierę i najbliższych. Pewnych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć lub zmienić ich biegu, jednak coś nad czym mamy kontrolę jest sposób w jaki myślimy.  Większość z nas, ma niestety skłonności do negatywnego myślenia. Widzimy tylko te złe, niemiłe, smutne chwile z naszego życia, ciągle narzekamy na niską płacę, pogodę, partnera, polityków i nasz wygląd. Wyrwijmy się z tego nawyku i zauważmy pozytywne aspekty tu i teraz. Warto zatrzymać się na moment i zastanowić się nad tym, co dobrego nas dzisiaj spotkało. Twoje dziecko dostało szóstkę z plastyki, zacząłeś kurs angielskiego, a może Twój mąż wreszcie naprawił zepsutą pralkę? Myślisz, że są to zbyt błahe powody do świętowania? Wręcz przeciwnie! To znajdywanie drobnostek, które cieszą, przyczyni się do polepszenia Twojego samopoczucia i kontaktu z najbliższymi.

Zestaw garnków 9 el. SIMPLE

Na zdjęciu: zestaw garnków 9 el. SIMPLE

#zrobsobiespaghetti

Świętowanie małych, codziennych sukcesów pozwoli Ci nie tylko zmienić swoje podejście do życia, ale również rzeczywistość w której żyjesz. Świętowanie to wspaniała okazja do bycia razem i polepszenia kontaktów z najbliższymi. Znajdź trochę czasu  w ciągu dnia, który poświęcisz na ugotowanie Twojemu mężczyźnie czegoś pysznego, aby wspólnie zjeść wieczorem kolację. Dzięki rozmowie nagle okaże się, że Wasze sprzeczki wcale nie miały sensu, a wy wreszcie spędziliście miło i beztrosko czas. Takie momenty pozwolą zwolnić szaleńcze tempo naszego życia, odprężyć się i naładować baterie na kolejne dni.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności