0

Jakie nożyce do trawy kupić?

Piękny ogród wymaga pracy, czasu, zaangażowania, ale i dobrych narzędzi! Z narzędziami Gerlach godziny spędzone nad pielęgnacją trawnika okażą się o wiele przyjemniejsze!

Nożyce do trawy Gerlach

Koszenie trawy kosiarką elektryczną i spalinową to z pewnością olbrzymie ułatwienie przy pielęgnacji trawnika. Jednakże są zadania z którymi kosiarka sobie nie poradzi. Pomyślmy ile razy po skoszeniu naszego trawnika zauważaliśmy dłuższe kępy trawy, które wyglądają niezbyt estetycznie. W takich momentach na pomoc przychodzą nożyce do trawy. To narzędzie posłuży nam do przystrzyżenia tych miejsc, które są nieodstępne dla klasycznej kosiarki – wszelkie zakamarki, miejsca przy płocie, bramie, schodach wejściowych itp.

Ostrze ze stali nierdzewnej

Długie, wąskie i ostre ostrza narzędzi Gerlach umożliwiają pracę pod każdym kątem w trudno dostępnych miejscach. Dzięki nim bez trudno wyrównamy, przytniemy brzegi trawnika i pozostawimy perfekcyjny wygląd naszego ogrodu. Ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej gwarantującej solidność, trwałość i wytrzymałość na wiele lat.

Wyprofilowana rękojeść

Podczas tworzenia nożyc do trawy Gerlach zwróciliśmy szczególną uwagę nie tylko na wykonanie ostrza, ale również odpowiednie wyprofilowanie rękojeści, która idealnie pasuje do dłoni i nie powoduje jej zmęczenia, nawet podczas wielogodzinnych prac w ogrodzie. Ta ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe, bezpieczne i wygodne cięcie. Uchwyt wykonany został z miękkiego tworzywa o specjalnym kształcie, który zapewnia pewny chwyt oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Lekkość narzędzia

Lekkość narzędzia to kolejny atut, o którym warto wspomnieć. Narzędzia Gerlach zostały zaprojektowane z myślą o pracy w ogrodzie, która przynosi nam satysfakcję i zadowolenie. Lekkie nożyce umożliwiają wygodne przycinanie trawy bez większego zmęczenia dłoni.

System zabezpieczeń

Pamiętajmy również, iż produkty marki Gerlach tworzone są zawsze z uwagą skierowaną na bezpieczeństwo użytkowania. Specjalny system blokady w jaki nożyce zostały wyposażone zapobiega przypadkowemu otwarciu się ostrzy.

Nożyce do trawyNa zdjęciu: Nożyce do trawy

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności