0

Precyzyjne noże do jarzyn

Komfort pracy w kuchni zależy od wielu czynników. Kompletując wyposażenie swojej kuchni, powinniśmy koncentrować się nie tylko na sprzęcie czy garnkach, ale również na drobnych elementach. Niepozornym elementem kuchennej kolekcji jest nóż do obierania. Poznaj noże do jarzyn z oferty Gerlach i przekonaj się, jak wiele może zmienić tak niepozorny detal!

Noże do jarzyn – znajdź model dla siebie

Noże do jarzyn charakteryzują się krótkim ostrzem zakończonym spiczastym czubkiem. Niewielkie, wygodne w obsłudze narzędzia umożliwiają precyzyjne i wygodne obieranie warzyw i owoców. Tym, co wyróżnia nasze noże do jarzyn od produktów dostępnych w większości sklepów, jest rodzaj użytego materiału. Ostrza każdego modelu dostępnego w sklepie internetowym Gerlach wykonane jest z wysokogatunkowej stali 18/10. Wysokiej klasy metal odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Co ważne, większość noży zawiera w swoim składzie nie tylko nikiel i chrom, ale również wanad i molibden. Pierwiastki zawarte w stopie zwiększają wytrzymałość ostrzy i precyzję cięcia.

W kolekcji znajdziesz noże z rączkami wykonanymi z różnorodnych materiałów – metalu, drewna czy antypoślizgowych tworzyw. Niezależnie od tego, który model znajdzie się w Twojej kuchni, możesz mieć pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Każdy nóż został wyprofilowany w taki sposób, aby pewnie siedzieć nawet w mokrej dłoni, dzięki czemu obróbka pokarmu jest w pełni bezpieczna.

Noże marki Gerlach – wysoka jakość, przystępna cena

Walory noży do jarzyn marki Gerlach nie kończą się na wysokiej funkcjonalności i starannym wykonaniu. W parze z bezwzględną jakością idzie niska cena, która sprawia, że nasze produkty nie mają dla siebie konkurencji.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności