0

Nowość! Najbardziej wytrzymała powłoka w ofercie Gerlach - patelnia Granitex

Od niedawna w sprzedaży dostępna jest patelnia z nowej linii GRANITEX , pokryta niezwykle wytrzymałą powłoką z efektem kamienia. Produkty inspirowane kamieniem to obecnie najbardziej pożądany trend w asortymencie wyposażenia kuchni. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia GRANITEX oryginalnie zaprezentuje się na marmurowym lub drewnianym blacie w kuchni wykończonej ścianami z betonu, z elementami szkła, czerni i bieli. Naczynia GRANITEX to nie tylko niepowtarzalny wygląd produktu, ale również wysoka jakość. Pośród innych naczyń, wyróżniają się one specjalną powłoką z właściwościami nieprzywierającymi, dzięki czemu smażenie jest praktycznie takie samo jak na rozgrzanym kamieniu.

Powłoka Ilag Xera Dur  2 ® Ceramic Non Stick imitująca granit

Smażenie na patelni GRANITEX jest bardzo przyjemne i efektywne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Patelnia aluminiowa z tej linii posiada jedną z najlepszych dostępnych powłok na rynku, powłokę Ilag Xera Dur  2 ® Ceramic Non Stick — najbardziej wytrzymałą ze wszystkich powłok w ofercie marki GERLACH. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu. Dzięki temu powłoka jest wyjątkowo odporna na ścieranie, wysokie temperatury oraz korozję. Jest niezwykle twarda oraz zapobiega przywieraniu potraw do dna patelni. Powłoka wykonana została ze sprawdzonych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. Ponadto jej niezwykle gładka i szczelna powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Grube, czterowarstwowe dno

Patelnie GRANITEX zostały wyposażone w grube, czterowarstwowe dno, które doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej. Dodatkowo patelnia posiada specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas. Naczynie dostosowane jest również do korzystania z innych rodzajów kuchenek: elektrycznej, gazowej i ceramicznej.

Patelnia Granitex

Na zdjęciu: patelnia Granitex

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o patelni GRANITEX?

Patelnia dostępna jest w sprzedaży w trzech rozmiarach: Ø 20 cm, Ø 24 cm, Ø 28 cm. Każda z nich charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Dźwiganie naczynia wypełnionej pysznym spaghetti, nie sprawi większej trudności. Ponadto, GRANITEX posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która ułatwi codzienne gotowanie.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności