0

Niezawodne patelnie ceramiczne

Kuchnia to miejsce, w którym nade wszystko cenimy praktyczne rozwiązania. Aby umilić i maksymalnie ułatwić sobie codzienne przygotowywanie posiłków, warto przyjrzeć się bliżej swoim patelniom. Nowoczesne patelnie ceramiczne marki Gerlach to element obowiązkowy w kuchennej kolekcji każdego zwolennika lekkiej, niskokalorycznej diety. Pora raz na zawsze pożegnać się z uporczywymi przypaleniami i szorowaniem zaschniętych resztek! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w naszych patelniach, będziesz mógł skupić się w kuchni na tym, co najbardziej istotne – rozwijaniu swojej pasji i czerpaniu przyjemności płynącej z odkrywania nowych smaków. 

Patelnie ceramiczne – gotowanie nigdy nie było przyjemniejsze!

Przypalone resztki i przywierające do dna patelni potrawy mogą skutecznie zniechęcić do gotowania. Odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą oddawać się kulinarnej pasji bez żadnych ograniczeń, są patelnie ceramiczne. W sklepie internetowym Gerlach znajdziesz najwyższej jakości patelnie i garnki aluminiowe pokryte odporną na ścieranie warstwą ILAG non-stick. W przeciwieństwie do popularnego niegdyś teflonu, wzmacniana naturalną ceramiką powłoka nie zawiera w swoim składzie substancji, które mogłyby szkodzić naszemu zdrowiu. Wręcz przeciwnie – przygotowane na patelniach ceramicznych potrawy zachowują swoje właściwości odżywcze, są niezwykle soczyste i aromatyczne.

Wszystkie patelnie ceramiczne marki Gerlach wykonane są z wysokogatunkowego aluminium. Kilkuwarstwowe dno z wbudowanymi dyskami nagrzewa się równomiernie i długo utrzymuje ciepło, co pozwala na zredukowanie ilości zużywanej energii.

Grillowe patelnie ceramiczne

W bogatej kolekcji produktów Gerlach znajdziesz nie tylko klasyczne patelnie o kilku średnicach, ale również patelnie grillowe. Kwadratowa powierzchnia wzbogacona o wysokiej jakości powłokę non-stick pozwala na przygotowywanie zdrowych i niezwykle aromatycznych ryb, mięsa czy warzyw. Karbowana powierzchnia zapewnia odpowiednie odprowadzanie tłuszczu, a dodatkowo nadaje potrawom apetyczny wygląd. Nie musisz organizować garden party, aby delektować się ulubionymi, grillowanymi potrawami. Wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się lekką kuchnią przywołującą wspomnienie lata jest na wyciągnięcie ręki!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności