0

Patelnie Contrast Procoat - trwałość i wytrzymałość

Głęboka patelnia z powłoką ceramiczną Contrast Procoat daje możliwość duszenia i smażenia różnorodnych mięs, ryb i warzyw, dodawania sosów i tworzenia oryginalnych dań wieloskładnikowych. Doskonale sprawdzi się również w przygotowywaniu chińszczyzny. Linia Contrast Procoat to bezkonkurencyjna powłoka Ilag Xera Dur ® Non Stick, która ułatwia gotowanie nawet najtrudniejszych potraw w wysokich temperaturach z małą ilością tłuszczu. Patelnie wyposażone są w ceramiczną powłokę ILAG XERA DUR ® Ceramic Non Stick, którą cechuje wyjątkowa twardością. Dzięki zastosowanym technologiom, patelnie Contrast Procoat są odporne na działanie bardzo wysokich temperatur oraz ścieranie, a wewnętrzna powłoka naczynia zapobiega przywieraniu. Wszystkie naczynia posiadają dno full induction, zapewniające szybsze przyrządzanie potraw na płytach indukcyjnych.

Wytrzymała patelnia głęboka CONTRAST PROCOAT do zadań specjalnych

Specjalna, powłoka nieprzywierającą Ilag Xera Dur ® Ceramic Non Stick wzmocniona domieszką ceramiczną zapewni łatwe przygotowywanie posiłków bez obaw o przypalenie ulubionej potrawy. Dzięki technologii Xerogel ® zastosowanej w powłokach, głęboka patelnia Contast Procoat jest wytrzymała i odporna na ścieranie. To rewelacyjny produkt dla osób, które często gotują i cenią sobie jakość, solidność oraz trwałość zakupionego wyrobu. Aluminiowe patelnie są bezpieczne podczas gotowania, ponieważ nie są wykonane ze szkodliwych materiałów. Ponadto, głębokie patelnie z powłoką ceramiczną Contrast Procoat odznaczają się łatwością w ręcznym czyszczeniu.

Patelnia posiada grube dno, które zapewnia perfekcyjną i równomierną dystrybucję ciepła oraz gwarantuje, że linia Contrast Procoat jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek.

Patelnia głęboka z powłoką ceramiczną CONTRAST PROCOAT

Na zdjęciu patelnia z powłoką ceramiczną CONTRAST PROCOAT.

Ważną cechą tej linii jest wykorzystywanie w pełni potencjału płyt indukcyjnych, dzięki grubemu dnu z wbudowanym pełnym dyskiem aluminiowym na indukcję (technologia Full Induction), która zapewnia szybsze i jeszcze bardziej komfortowe przyrządzanie potraw.

Dzięki zastosowanym antypoślizgowym uchwytom Soft Touch, bez obaw o wyślizgnięcie się z rąk patelni, bezpiecznie możemy dźwigać nawet ciężkie naczynie.

Patelnie możemy zakupić w dwóch wariantach głębokości: patelnie tradycyjne w trzech rozmiarach oraz głębokie w dwóch rozmiarach.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności