0

Komplet noży – jaki zestaw wybrać do naszej kuchni?

Dostosowany do potrzeb komplet noży jest niezbędnikiem w naszych kuchniach – bez odpowiedniego noża nie przygotujemy praktycznie żadnej potrawy. Wśród wielu propozycji warto rozważyć komplet noży Gerlach – nasze projekty cechuje wysoka jakość wykonania i nietuzinkowy design, który pozwoli ozdobić każdą kuchnię.

Idealny komplet noży kuchennych

Czym odznacza się idealny komplet noży w kuchni? Z pewnością funkcjonalnością: w komplecie powinny znaleźć się noże odpowiednie zarówno do krojenia pieczywa, jak i filetowania ryb, szatkowania warzyw czy krojenia mięsa. Nie bez znaczenia jest jakość wykonania: komplet noży oferowany przez markę Gerlach to gwarancja najwyższej jakości. Wielu klientów szuka zestawów noży, które przyciągają wzrok – w naszej ofercie znajdziesz komplet noży, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach.

Komplet noży Gerlach – poznaj najciekawsze kolekcje

Chcąc uzupełnić swoją kuchnię o produkt funkcjonalny i ciekawy wizualnie proponujemy komplet noży LOFT, który składa się z pięciu profesjonalnych noży służących do krojenia, szatkowania, filetowania. Zestaw przyciąga wzrok nietuzinkowym połączeniem materiałów: stalą, drewnem.

Ciekawą propozycją jest także komplet noży AMBIENTE - ostrza noży w tym zestawie wykonano ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu, co gwarantuje doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Komplet noży AMBIENTE dostępny jest w bloku całostalowym.

Szukając nietuzinkowych materiałów i faktur do naszej kuchni warto postawić na komplet noży SMART GRANIT. Jest to kolekcja pięciu noży, których rękojeści wykonano z tworzywa typu Soft Touch. Szukając elementów wyposażenia kuchni, które nawiązywać będą do natury, polecamy komplet noży NATUR: jest to zestaw pięciu solidnych noży w których zastosowano ostrza ze stali nierdzewnej i dębowe rękojeści.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności