0

Naczynia do gotowania na parze

Lato to czas, kiedy słoneczna pogoda napełnia nas siłą i energią do działania. Podczas ciepłych dni chętniej wychodzimy z domów, więcej się ruszamy, wieczory przed telewizorem zastępujemy aktywnością fizyczną. Piesze wędrówki i wycieczki rowerowe rozbudzają apetyt na więcej – staramy się dbać o swoje ciało nie tylko zażywając codziennej dawki sportu, ale również poprzez wzbogacenie diety. Najlepszą metodą na piękną sylwetkę, promienną cerę i świetne samopoczucie jest zbilansowane żywienie bogate w drogocenne składniki odżywcze. Naczynia do gotowania na parze pomogą Ci wprowadzić do codziennego jadłospisu nowości, które będą nie tylko bombą witaminową, ale również odkryją przed Tobą nieznane smaki.

szybkowar z rączką - do gotowania na parze

Na zdjęciu szybkowar z rączką.

Naczynia do gotowania na parze – sprzymierzeńcy w diecie

Nowoczesna, lekka kuchnia bardzo mocno korzysta z dobroczynnego działania pary. Dlaczego? Przede wszystkim, gotowanie na parze jest niskokaloryczną i beztłuszczową alternatywą dla niezdrowego, ciężkiego jedzenia. W wyniku tradycyjnego gotowania potrawy tracą cenne minerały i witaminy, które zabija wysoka temperatura oraz wypłukuje woda. Dietetycy od lat polecają metodę gotowania na parze swoim klientom, którzy chcą zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

garnek do gotowania na parze - Prestige

Na zdjęciu garnek do gotowania na parze z zestawu garnków stalowych PRESTIGE.

Aromatyczne ryby i warzywa przygotowywane na parze są nie tylko zdrowym, ale i smacznym zamiennikiem pieczonych, smażonych i duszonych potraw. Produkty gotowane na parze są niezwykle aromatyczne, jędrne i soczyste. Zachwycają intensywnym smakiem i  żywymi kolorami na talerzu. Jakie naczynia do gotowania na parze zadadzą egzamin w Twojej kuchni?

Solidne naczynia do gotowania na parze

Na rynku dostępne są wielopoziomowe naczynia (tak zwane parowary), przeznaczone tylko i wyłącznie do przyrządzania potraw na parze. Proponujemy bardziej uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. W sklepie Gerlach dostępne są wygodne naczynia do gotowania na parze, które zajmują minimum miejsca w szafkach i są kompatybilne z garnkami o różnej średnicy. Wystarczy położyć specjalne naczynie z dziurkami na wypełnionym wodą garnku, pilnując, aby tafla wody nie stykała się z powierzchnią naczynia i przykryć pokrywką. Naczynia do gotowania na parze Gerlach to sposób na zdrową i lekką kuchnię, która wprowadzi nową jakość żywienia do Twojego życia.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności