0

Naczynia do gotowania na parze

Lato to czas, kiedy słoneczna pogoda napełnia nas siłą i energią do działania. Podczas ciepłych dni chętniej wychodzimy z domów, więcej się ruszamy, wieczory przed telewizorem zastępujemy aktywnością fizyczną. Piesze wędrówki i wycieczki rowerowe rozbudzają apetyt na więcej – staramy się dbać o swoje ciało nie tylko zażywając codziennej dawki sportu, ale również poprzez wzbogacenie diety. Najlepszą metodą na piękną sylwetkę, promienną cerę i świetne samopoczucie jest zbilansowane żywienie bogate w drogocenne składniki odżywcze. Naczynia do gotowania na parze pomogą Ci wprowadzić do codziennego jadłospisu nowości, które będą nie tylko bombą witaminową, ale również odkryją przed Tobą nieznane smaki.

Na zdjęciu szybkowar SOLID.

Naczynia do gotowania na parze – sprzymierzeńcy w diecie

Nowoczesna, lekka kuchnia bardzo mocno korzysta z dobroczynnego działania pary. Dlaczego? Przede wszystkim, gotowanie na parze jest niskokaloryczną i beztłuszczową alternatywą dla niezdrowego, ciężkiego jedzenia. W wyniku tradycyjnego gotowania potrawy tracą cenne minerały i witaminy, które zabija wysoka temperatura oraz wypłukuje woda. Dietetycy od lat polecają metodę gotowania na parze swoim klientom, którzy chcą zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Na zdjęciu garnek do gotowania na parze z zestawu garnków stalowych SIMPLE.

Aromatyczne ryby i warzywa przygotowywane na parze są nie tylko zdrowym, ale i smacznym zamiennikiem pieczonych, smażonych i duszonych potraw. Produkty gotowane na parze są niezwykle aromatyczne, jędrne i soczyste. Zachwycają intensywnym smakiem i  żywymi kolorami na talerzu. Jakie naczynia do gotowania na parze zadadzą egzamin w Twojej kuchni?

Solidne naczynia do gotowania na parze

Na rynku dostępne są wielopoziomowe naczynia (tak zwane parowary), przeznaczone tylko i wyłącznie do przyrządzania potraw na parze. Proponujemy bardziej uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. W sklepie Gerlach dostępne są wygodne naczynia do gotowania na parze, które zajmują minimum miejsca w szafkach i są kompatybilne z garnkami o różnej średnicy. Wystarczy położyć specjalne naczynie z dziurkami na wypełnionym wodą garnku, pilnując, aby tafla wody nie stykała się z powierzchnią naczynia i przykryć pokrywką. Naczynia do gotowania na parze Gerlach to sposób na zdrową i lekką kuchnię, która wprowadzi nową jakość żywienia do Twojego życia.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności